Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin (BTC) Koronavirüs Süresince, Altın ve Hisse Senetlerinden Çok Daha İyi Performans Gösterdi

Bitcoin (BTC) Koronavirüs Süresince, Altın ve Hisse Senetlerinden Çok Daha İyi Performans Gösterdi

ABONE OL:google-news

Tanınmış kripto para trader’ı ve girişimci Willy Woo, karantina durgunluğu sırasında Bitcoin’in altından veya hisse senetlerinden çok daha iyi bir korunma varlığı olduğunu gösteren bir grafik paylaştı.

Bitcoin (BTC) Vs Altın ve Hisse Senetleri

Woo tarafından yayınlanan Riske Göre Düzeltilmiş Getiriler grafiğinde, en büyük “kaybedenin” borsa olduğu açıkça görülüyor. Peter Schiff’in en güvendiği altın ikinci sırada yer alırken; en kısa düşüş eğrisi, her iki rakibini de geride bırakan Bitcoin’i öne çıkarıyor.

Altın Yükselişi, Piyasa Çöküşünden Önce Başladı

İkinci grafikte Willy Woo, bu yılın Ocak ayı başında borsaların çöküşünden önce, BTC ve altının, güvenli bir liman olarak davrandığını belirtti.

O zamanlarda Riske Göre Düzeltilmiş Getiriler grafiğinde altın getirileri, Bitcoin ve hisse senetlerinden çok daha yüksekti. Willy Woo, her varlık türünün belirli bir güce sahip olduğunu söyleyerek bu durumu açıklıyor.

Woo, altın fiyatındaki dalgalanmaların 2018’den beri yaklaşan durumu gösterdiğini belirtiyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakZycrypto
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

Bizi Takip Edin

914BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,293TakipçilerTakip Et
560AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar