Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Piyasa Değerinin Artmasıyla Aradaki Farkı Açmaya Devam Ediyor!

Companies Market Cap verilerine göre lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), “Piyasa Değeri Bazında En İyi Varlıklar” kategorisinde 11.

bitcoin piyasa degeri btc piyasa degeri

Companies Market Cap verilerine göre lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), “Piyasa Değeri Bazında En İyi Varlıklar” kategorisinde 11. sıraya yükselerek Alibaba’yı da geride bıraktı. Bitcoin, 710 milyar dolarlık piyasa değeri ile Tesla’nın bir basamak gerisinde bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ekran Resmi 2021 01 07 15.17.26

“Bitcoin ayrıca Piyasa Değerine Göre En Büyük Bankalar” kategorisinde bir numarada yer alıyor. BTC ile JPMorgan’nın piyasa değeri arasında yaklaşık 300 milyar dolarlık bir fark bulunuyor. JPMorgan’ı sırasıyla Bank of America, ICBC, China Construction Bank, Agricultural Bank of China ve SoftBank izliyor.

Ekran Resmi 2021 01 07 15.19.04

Yine Companies Market Cap verilerine göre “Piyasa Değerine Göre En Büyük Finansal Hizmet Şirketleri” kategorisinde Bitcoin, birinci sırada yer alıyor. BTC, her geçen gün değer kazanarak ikinci sırada yer alan ödeme devi Visa ile arasındaki farkı gün geçtikçe artırıyor. Visa’yı sırasıyla JPMorgan, Mastercard, Bank of America, ICBC ve PayPal takip ediyor.

Ekran Resmi 2021 01 07 15.19.33


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x