Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Savunucusu Keiser, BTC’nin 300x Yapacağını Söyledi

Bitcoin (BTC) savunucusu Max Keiser, Bitcoin'in ABD dolarının hakimiyetine odaklanarak 300 kat artabileceğini söyledi.

bitcoin 300x max keiser

Bitcoin (BTC) savunucusu Max Keiser, Bitcoin’in ABD dolarının hakimiyetine odaklanarak 300 kat artabileceğini söyledi.

Keiser Report’un yeni bir bölümünde Bitcoin boğası, lider kripto para biriminin bir varlık sınıfı olarak kalacağını ve bir değer deposu olarak altına ve ABD dolarına uygun bir alternatif olduğunu söyledi. Keiser, 4.17 milyon YouTube abonesiyle Morgan Stanley raporunu paylaştı:

“Volatilitenin sıfır olduğu, ancak satın alma gücü kaybının garanti edildiği durumlarda itibari parayı kabul ediyor musunuz? Yoksa oynaklığın olduğu ancak satın alımda kazanım garantili olduğu için Bitcoin’i mi tercih edersiniz? Bunlar sizin iki seçeneğiniz.”

Keiser, lider kripto paranın değerli metaller piyasasına hakim olmaya yakın olduğunu ekliyor. BTC’nin birkaç ay içinde gümüşü geçeceğini ve 2021’de altının piyasa değerinin yarısına ulaşacağını tahmin ediyor.

“Altını geçtikten sonra, geriye sadece dolar kalır ve Bitcoin ile ilgili olan şey onun apeks avcısı olmasıdır. Bitcoin Japon balığı ve/veya ABD doları olan plankton dolu bir okyanustaki köpekbalığıdır. Çok fazla dolar basıyorlar, ancak sağlam değiller ve Bitcoin hakim hale geldikçe ve tahmin ettiğimiz gibi küresel dünya rezerv para birimi haline geldikçe yok olacaklar. Morgan Stanley nihayet buna uyanıyor.”

Kaiser, Bitcoin altının ve ABD dolarının yerini aldıkça, önde gelen kripto para biriminin değerinin meteorik olarak artacağına dikkat çekiyor:

“Sanırım çok daha yükseğe gidiyor çünkü altının yerini alması gerekiyor. ABD dolarının yerini alması gerekiyor. Bitcoin için toplam adreslenebilir pazar (TAM) 300 trilyon dolardır. Şimdi 1 trilyon dolarda. Buradan gitmek için 300x yol var. Sahip olun ya da fakir kalmanın tadını çıkarın.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner