Yükleniyor...

Bitcoin (BTC), Tarihinin En Dar Ticaret Aralığında İşlem Görüyor

Bitcoin (BTC), 9.

bitcoinde ticaret araligi tarihin en dar zamani

Bitcoin (BTC), 9.100 dolar seviyelerinde olağandışı bir istikrar yakalamış durumda. Lider kripto para, son birkaç haftadır bu seviyede işlem görüyor ve bir sonraki fiyat eğilimi belirlemek için ivme kazanmaya çalışıyor.

Bitcoin’in daha önceki konsolidasyon aşaması, 9.000 ila 10.000 dolar arasında gerçekleşiyordu ancak son birkaç aydır bu ticaret aralığı gittikçe daraldı. Şu an Bitcoin’in mevcut ticaret aralığı 9.000 dolar ile 9.300 dolar arasında yer alıyor. Bu aralık, Bitcoin’in tüm tarihi boyunca gördüğü en kısa aralık.

Analistlere göre Bitcoin’in yakın zamanda bu durumu son bulacak. Yazım sırasında 9.178 dolar seviyesinden işlem gören Bitcoin için bu seviye son birkaç gündür işlem gördüğü seviye. Hem alıcılar hem de satıcılar 9.000 ila 9.300 dolar arasında oluşan sıkı ticaret aralığını geçersiz kılmak için savaşıyorlar ancak bu sınırları aşmak çok kolay olmayacak.

Saygın bir analist yaptığı açıklama ile mevcut ticaret aralığının daralma durumu, süre olarak ne kadar uzun sürerse, sonraki hareketin o kadar büyük olacağına dikkat çekti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner