Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Türevleri, Kazananlar Listesinde!

Bitcoin SV (SVB) ve Bitcoin Cash (BCH), günün en çok değer kazanan kripto paralar listesinde yer aldı.

btc

Bitcoin SV (SVB) ve Bitcoin Cash (BCH), günün en çok değer kazanan kripto paralar listesinde yer aldı.

30.000 dolar civarında fiyatlayan Bitcoin’e (BTC) en hızlı eşlik eden kripto paralardan bazıları türevleri oldu. Son 24 saatte yüzde 8,32 artarak 30,66 dolara gelen Bitcoin SV (BSV), günün en çok yükselen üçüncü kripto parası oldu. Bitcoin Cash (BCH) ise son 24 saatte yüzde 6,51’lik performans ile 143,74 dolaran gelerek günün en çok yükseliş gösteren beşinci kripto parası oldu.

Ekran Resmi 2023 06 23 09.36.19

Kripto Yatırımcısı Her Anlamda Bitcoin’e (BTC) Yöneliyor

Bir haftada içinde 24.800 dolardan 30.800 dolara gelerek yüzde 24 artan ve yüzde 50 dominans seviyesini aşan BTC, yatırımcıları çekmeye devam ediyor. Her ne kadar altcoin’lerdeki baskılanma artıp fiyatlar aşağı çekilse de, yatırımcılar BTC’yi tercih etmeye devam ediyor.

BTC’nin yaptığı atak sürecinde en hızlı yükselen kripto paralardan bazıları memecoin’ler, bazıları ise BTC türevleri oldu. Uzun süredir ticaret hacminin zayıf olduğu BSV ve BCH, piyasadaki son hareketlilik ile birlikte tekrardan gündem oldu. Aynı zamanda sosyal metriklere bakıldığında, BTC ile ilgili aramalar zirve yapmış görünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner