Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) El Ele Dünyanın En Önemli Bankalarını Geride Bıraktı

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) El Ele Dünyanın En Önemli Bankalarını Geride Bıraktı

ABONE OL:google-news

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Companies Market Cep verilerine göre şu anda dünyanın birçok büyük bankasını piyasa değeri bakımından geride bırakmış durumda. BTC ve ETH artık kripto para sektörünün gücünü birlikte gösteriyor.

Ekran Resmi 2021 02 12 17.25.17

Önceki haberlerlerimizde bu listede ilk 10’da sadece Bitcoin’in yer aldığını duyurmuştuk. Şimdiyse Ethereum da emin adımlarla piyasa değeri bakımından güçleniyor ve birçok önemli bankayı arkasında bırakıyor. Ethereum, yazının yazıldığı sırada listede -Bitcoin dışında- en önemli ilk dört bankanın hemen arkasında yer alıyor. ETH’nin piyasa değeri 204.44 milyar dolar.

Bitcoin ise listenin en üst sırasında yer alıyor. Bitcoin, hemen arkasında yer alan JPMorgan’ı piyasa değeri bakımından ikiye katlamış durumda. Lider kripto para biriminin piyasa değeri 888.03 milyar dolar.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar