Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) El Ele Dünyanın En Önemli Bankalarını Geride Bıraktı

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Companies Market Cep verilerine göre şu anda dünyanın birçok büyük bankasını piyasa değeri bakımından geride bırakmış durumda.

bitcoin ethereum btc eth

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Companies Market Cep verilerine göre şu anda dünyanın birçok büyük bankasını piyasa değeri bakımından geride bırakmış durumda. BTC ve ETH artık kripto para sektörünün gücünü birlikte gösteriyor.

Ekran Resmi 2021 02 12 17.25.17

Önceki haberlerlerimizde bu listede ilk 10’da sadece Bitcoin’in yer aldığını duyurmuştuk. Şimdiyse Ethereum da emin adımlarla piyasa değeri bakımından güçleniyor ve birçok önemli bankayı arkasında bırakıyor. Ethereum, yazının yazıldığı sırada listede -Bitcoin dışında- en önemli ilk dört bankanın hemen arkasında yer alıyor. ETH’nin piyasa değeri 204.44 milyar dolar.

Bitcoin ise listenin en üst sırasında yer alıyor. Bitcoin, hemen arkasında yer alan JPMorgan’ı piyasa değeri bakımından ikiye katlamış durumda. Lider kripto para biriminin piyasa değeri 888.03 milyar dolar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner