Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) İçin Kritik Seviyeleri Özetleyen Analist, Değerinin Altında İşlem Gördüğünü Söylediği 2 Altcoin Sıralıyor

Popüler kripto para analisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, düşük değerli iki altcoin sıraladı ve Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için kritik seviyeleri özetledi.

bitcoin btc ve ethereum eth icin kritik seviyeleri ozetleyen analist degerinin altinda islem goren 2 altcoin siraliyor

Popüler kripto para analisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, düşük değerli iki altcoin sıraladı ve Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için kritik seviyeleri özetledi. 

Van de Poppe, yeni bir tweet’inde 156.000 takipçisine, şu anda 80 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan açık kaynaklı oracle platformu DIA’yı izlediğini söylüyor:

“DIA hala küçümseniyor. Çok hem de. DIA’nın birikime devam edip edemeyeceğini görmek için bu yeşil seviyeleri teknik bir perspektiften izliyorum.

Son zamanlardaki muazzam hacim de göz önüne alındığında, eğilimi yakında tersine çevireceğimizi düşünüyorum. Bir birikimin işareti.”

bitcoin btc ve ethereum eth icin kritik seviyeleri ozetleyen analist degerinin altinda islem goren 2 altcoin siraliyor 1 2

Van de Poppe ayrıca Litecoin’i (LTC), BTC yıllık hedefine ulaşmadan önce oldukça yükselmesini beklediği bir varlık olarak öne çıkarıyor. Ancak analist, büyük hacimli altcoin’in Bitcoin’e karşı düşüş trendinden çıkmasını bekliyor:

“Hala düşüş trendinde yer alıyor ve yükselişe geçip geçmeyeceğini görmek için destek seviyelerini daha geniş zaman diliminde görmek istiyorum…”

Bitcoin’e gelince, lider kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesine tırmanmaya devam etmek için kritik bir seviyeyi tutması gerektiğini söylüyor:

Bu ivmeyi sürdürmek için önceki direnişin destek olduğunu görmek istiyoruz. Bu gerçekleşirse, 68.000 dolara doğru bir yükseliş görebiliriz. Ancak, burada bazı düşüş farklılıkları yaşıyor olabiliriz. Yukarı yönde, biraz uzamış hamleler yapıyor olabiliriz.

Bunların hepsi tartışmalı ancak şu anda bu seviyeyi 58.000 civarında tutup tutamayacağımız gerçeği önemli… Eğer başarısız olursa… 54.000 dolarlık aralığa geri döneceğiz.”

Van de Poppe, bir numaralı akıllı sözleşme platformu olan Ethereum’un direnci desteğe çevirmeye ve 2.029 dolar seviyesinde bulunan tüm zamanların en yüksek seviyesini aşmaya çalıştığını söylüyor:

“Şu anda 1.850 dolarda olduğumuz ve tüm zamanların en yüksek seviyesinden önceki direnç alanıyla karşı karşıya kaldığımız yeni bir yükseliş görüyoruz. Genel olarak, 1.700 dolar civarında bu seviye destek olarak kaldığı sürece yapı hala iyi durumda… Her şey yolunda ve fiyat çalışmaya devam edebilir, ancak 1.850 dolara doğru bir sıçrama yapar zayıflık yaşarsak ve desteği tekrar test edersek, tüm bu yapıda daha fazla konsolidasyona gidebiliriz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner