Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin (BTC) ve Piyasadaki Düşüşle Birlikte, 600 Milyon Dolar Likidite Oldu

Bitcoin (BTC) ve Piyasadaki Düşüşle Birlikte, 600 Milyon Dolar Likidite Oldu

ABONE OL:google-news

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) bugün 3.000 doların üzerinde bir düşüş yaşadı.  Bitcoin’in son düşüşü ile birlikte 600 milyon dolar likidite olurken, son 24 saatteki tasfiye 1 milyar doları aştı.

Bu pozisyonların neredeyse 600 milyon dolarını Bitcoin (BTC) oluşturdu. Son dört saatteki yaklaşık 600 milyon dolarlık tasfiyenin ise, yaklaşık 295 milyon doları bugün BTC’de yaşanan düşüş ile gerçekleşti ve bu da daha fazla satışa neden oldu.

BTC, yayın saati itibariyle 53.368 dolardan işlem görüyor ve bir günde %6’dan fazla düşerek, haftalık kazanımını neredeyse %12’ye düşürdü. BTC geçtiğimiz Pazar günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 58.641 dolara ulaşmıştı.

İlk on kripto para içerisinde de %6 ila %11 oranında önemli düşüşler kaydedildi. Bunların içinde, bugün ani bir yükseliş kaydeden, ancak düşüş ile birlikte düzeltme yaşayan Ripple (XRP) da bulunuyor.

Toplam likidite olan miktarda ise, yine önde gelen kripto para borsası Binance başı çekiyor. Son 4 saatteki toplam likidasyonların %50’den fazlası bu platformda gerçekleşti.

bitcoin btc ve piyasa dususunun ardindan 600 milyon dolar likidite oldu
Kaynak: Bybt

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar