Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) ve Piyasadaki Düşüşle Birlikte, 600 Milyon Dolar Likidite Oldu

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) bugün 3.000 doların üzerinde bir düşüş yaşadı.  Bitcoin’in son düşüşü ile birlikte 600 milyon dolar likidite olurken, son 24 saatteki tasfiye 1 milyar doları aştı

bitcoin btc ve piyasadaki dususle birlikte 600 milyon dolar likidite oldu

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) bugün 3.000 doların üzerinde bir düşüş yaşadı.  Bitcoin’in son düşüşü ile birlikte 600 milyon dolar likidite olurken, son 24 saatteki tasfiye 1 milyar doları aştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu pozisyonların neredeyse 600 milyon dolarını Bitcoin (BTC) oluşturdu. Son dört saatteki yaklaşık 600 milyon dolarlık tasfiyenin ise, yaklaşık 295 milyon doları bugün BTC’de yaşanan düşüş ile gerçekleşti ve bu da daha fazla satışa neden oldu.

BTC, yayın saati itibariyle 53.368 dolardan işlem görüyor ve bir günde %6’dan fazla düşerek, haftalık kazanımını neredeyse %12’ye düşürdü. BTC geçtiğimiz Pazar günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 58.641 dolara ulaşmıştı.

İlk on kripto para içerisinde de %6 ila %11 oranında önemli düşüşler kaydedildi. Bunların içinde, bugün ani bir yükseliş kaydeden, ancak düşüş ile birlikte düzeltme yaşayan Ripple (XRP) da bulunuyor.

Toplam likidite olan miktarda ise, yine önde gelen kripto para borsası Binance başı çekiyor. Son 4 saatteki toplam likidasyonların %50’den fazlası bu platformda gerçekleşti.

bitcoin btc ve piyasa dususunun ardindan 600 milyon dolar likidite oldu
Kaynak: Bybt

Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x