Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) ve XRP’de Büyük Transferler, Neler Oluyor?

Kayıtlardaki en büyük Bitcoin cüzdanlarından biri, yaklaşık 400 milyon dolar değerinde yaklaşık 21.

btc xrp hareketi

Kayıtlardaki en büyük Bitcoin cüzdanlarından biri, yaklaşık 400 milyon dolar değerinde yaklaşık 21.315 Bitcoin’i bilinmeyen bir cüzdana aktardı.

İşlemden önce, BitInfoCharts’a göre, gönderen cüzdan dünyanın kayıtlı en büyük 34. Bitcoin adresiydi, ancak ilk BTC’yi yalnızca Pazartesi günü almıştı. Bu cüzdanın bakiyesi artık sıfır. CoinMarketCap’e göre, kripto para takipçisi Bitcoin Block Bot, sadece 0.00085506 BTC’ye mal olan ve yazım anında yaklaşık 15.78 dolar değerinde olan bu işlemi bildirdi.

Blockchain.com’a göre, işlemdeki yaklaşık 16.315,2 BTC bilinmeyen bir cüzdana ve 5.000 BTC başka bir cüzdana gönderildi ve Bitcoin’in hiçbiri yazının yazıldığı su ana kadar bir daha hareket etmedi. İlgili cüzdanların hiçbirinin sektördeki herhangi bir kripto para birimi şirketine veya bireye bağlı olduğu bilinmemektedir.

XRP Hareketi de Yaşandı

Kripto para takipçi botu Whale Alert, San Francisco merkezli ödeme şirketi Ripple’dan da büyük bir kripto hareketini bildirdi. Ripple, Salı günü yaklaşık 84 milyon dolar değerinde 150 milyon XRP’yi bilinmeyen bir cüzdana taşıdı. Bithomp’a göre işlem için XRP Ledger ücreti sadece 0.0005 XRP (bir kuruştan çok daha az) idi.

Bilinmeyen bu cüzdan, geçmişte Ripple’dan çok sayıda büyük XRP aldı. Son işlemlerden birkaçı 1 Aralık’ta Ripple’dan 50 milyon XRP, 4 Kasım’da 27 milyon XRP, 1 Ekim’de 42 milyon XRP, 3 Eylül’de 47 milyon XRP, 19 Ağustos’ta 39 milyon XRP ve  1 Ağustos’ta 26,5 milyondan fazla XRP içeriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner