Yükleniyor...

Dünyanın En Popüler CMS Sisteminden Resmi Ethereum Desteği!

Açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemi olan WordPress, platformunda içerik üreticilerinin Ethereum kazanabilmelerine olanak tanıyan yeni bir eklentiyi kabul etti

dunyanin en populer cms sisteminden resmi ethereum destegi

Açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemi olan WordPress, platformunda içerik üreticilerinin Ethereum kazanabilmelerine olanak tanıyan yeni bir eklentiyi kabul etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

‘EthereumAds’ olarak adlandırılan bu WordPress eklentisi, Google Adsense ile rekabet etmeyi planlıyor. Google Adsense, şu anda dünyanın önde gelen reklamcılık hizmetlerinden biri konumunda. 

EthereumAds, eklentiyi kullanma şeklini ve entegrasyon sürecini özetledi. Reklam alanı, 14 günlük bir süre için otomatik olarak en yüksek teklifi veren kişiye açık artırma aracılığıyla satılacak. Yeni WordPress eklentisinin geliştiricisine göre, tüm içerik üreticileri reklam kazançlarını doğrudan Ethereum cüzdanlarına alabilecek. Yapılan resmi açıklamada şunlar yer alıyor: 

“EthereumAds, banner reklamlarla Ethereum kazanmaya olanak tanıyan açık kaynaklı bir yazılımdır. Widget’ımızı WordPress sitenize ekleyerek içeriğiniz ile 1 dakikadan kısa süre içinde para kazanabilirsiniz. Widget’ımızı yerleştirdikten sonra, reklam alanınız akıllı sözleşmemizi kullanarak iki haftada bir en yüksek teklifi verene otomatik olarak açık artırmaya çıkarılır. Bırakın açık teklif pazarımız otomatik ve sürekli olarak sizin için mükemmel reklamları bulsun. Kazançlarınız doğrudan Ethereum cüzdanınıza gider.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x