Yükleniyor...

Dünyanın En Popüler CMS Sisteminden Resmi Ethereum Desteği!

Açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemi olan WordPress, platformunda içerik üreticilerinin Ethereum kazanabilmelerine olanak tanıyan yeni bir eklentiyi kabul etti.

dunyanin en populer cms sisteminden resmi ethereum destegi

Açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemi olan WordPress, platformunda içerik üreticilerinin Ethereum kazanabilmelerine olanak tanıyan yeni bir eklentiyi kabul etti.

‘EthereumAds’ olarak adlandırılan bu WordPress eklentisi, Google Adsense ile rekabet etmeyi planlıyor. Google Adsense, şu anda dünyanın önde gelen reklamcılık hizmetlerinden biri konumunda. 

EthereumAds, eklentiyi kullanma şeklini ve entegrasyon sürecini özetledi. Reklam alanı, 14 günlük bir süre için otomatik olarak en yüksek teklifi veren kişiye açık artırma aracılığıyla satılacak. Yeni WordPress eklentisinin geliştiricisine göre, tüm içerik üreticileri reklam kazançlarını doğrudan Ethereum cüzdanlarına alabilecek. Yapılan resmi açıklamada şunlar yer alıyor: 

“EthereumAds, banner reklamlarla Ethereum kazanmaya olanak tanıyan açık kaynaklı bir yazılımdır. Widget’ımızı WordPress sitenize ekleyerek içeriğiniz ile 1 dakikadan kısa süre içinde para kazanabilirsiniz. Widget’ımızı yerleştirdikten sonra, reklam alanınız akıllı sözleşmemizi kullanarak iki haftada bir en yüksek teklifi verene otomatik olarak açık artırmaya çıkarılır. Bırakın açık teklif pazarımız otomatik ve sürekli olarak sizin için mükemmel reklamları bulsun. Kazançlarınız doğrudan Ethereum cüzdanınıza gider.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner