Yükleniyor...
AL / SAT
PrimeXBT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin (BTC) ve XRP'de Ralli Bekleyen Usta Analist, Adım Adım Seviyeleri Açıkladı

Bitcoin (BTC) ve XRP’de Ralli Bekleyen Usta Analist, Adım Adım Seviyeleri Açıkladı

ABONE OL:google-news
StormGain

Popüler kripto para analisti Credible Crypto, Ripple‘ın yerel tokeni olan XRP’nin büyük bir yükselişi ateşleyecek şekilde konumlandığını söylüyor.

XRP Ralli Hazırlığında

Analist yayınladığı son videoda, ayı piyasasının üçüncü en büyük kripto para birimini zaten en alt seviyeye çektiğini ve XRP boğalarının yakında koşuya başlamasını beklediğini söyledi. Analist görüşlerini şu şekilde açıkladı:

“Şu anda XRP’nin yüksek kırılma aşamasındayız, bu yüzden yukarı yönde bir genişleme arıyorum ve ilk direnç alanım bu 0,40 dolarlık bölge olacak. Sonra, bu yüksekleri yeniden test etmek için bir düzeltme için aşağı inebiliriz ve sonra büyük rallinin başlamasını bekliyorum. Bu büyük üçüncü dalga, ana dalgadan daha büyük olacak… Üçüncü dalgamızın en azından 0,67 dolara gitmesini bekleyebiliriz. Bu çok büyük bir hareket. Şu anda bulunduğumuz yerin iki katı.”

Credible Crypto, Elliott Wave Theory kullanarak XRP’nin fiyat hareketini analiz ediyor. Gelişmiş teknik analiz yöntemi, piyasa katılımcılarının tekrarlayan davranışlarını gösteren yinelenen dalga modellerini belirlemeye dayanır. Elliott dalgası ilkelerine dayanarak, üçüncü dalga tipik olarak en patlayıcı fiyat genişlemesinin bir boğa döngüsünde meydana geldiği zamandır.

Bitcoin (BTC) Boğa Bölgesinde

Bitcoin’e gelince, kripto stratejisti kripto kralının artık boğa bölgesinde olduğuna inanıyor. Yakın vadede en iyi kripto para biriminin 14.000 dolar direnç için güç topladığını düşünüyor. Analist BTC için görüşlerini şu şekilde açıkladı:

“10.000 dolar seviyesinin üzerinde olduğumuza göre, artık bu seviye destek görevi görüyor. Yani benim için, bu aslında 14.000 doları kırmadan önceki yeni katımız. Bu alanın esasen geçerli olmasını bekliyorum ve sonunda 14.000 dolara kadar yükseliş bekliyorum, hatta, 14.000 doların üzerine çıkacağımızı düşünüyorum.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakDailyhodl
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar