Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) ve XRP’de Ralli Bekleyen Usta Analist, Adım Adım Seviyeleri Açıkladı

Popüler kripto para analisti Credible Crypto, Ripple'ın yerel tokeni olan XRP'nin büyük bir yükselişi ateşleyecek şekilde konumlandığını söylüyor.

Bitcoin BTC ve XRP Ralli Bekleyen Usta Analist Adim Adim Seviyeleri Acikladi

Popüler kripto para analisti Credible Crypto, Ripple’ın yerel tokeni olan XRP’nin büyük bir yükselişi ateşleyecek şekilde konumlandığını söylüyor.

XRP Ralli Hazırlığında

Analist yayınladığı son videoda, ayı piyasasının üçüncü en büyük kripto para birimini zaten en alt seviyeye çektiğini ve XRP boğalarının yakında koşuya başlamasını beklediğini söyledi. Analist görüşlerini şu şekilde açıkladı:

“Şu anda XRP’nin yüksek kırılma aşamasındayız, bu yüzden yukarı yönde bir genişleme arıyorum ve ilk direnç alanım bu 0,40 dolarlık bölge olacak. Sonra, bu yüksekleri yeniden test etmek için bir düzeltme için aşağı inebiliriz ve sonra büyük rallinin başlamasını bekliyorum. Bu büyük üçüncü dalga, ana dalgadan daha büyük olacak… Üçüncü dalgamızın en azından 0,67 dolara gitmesini bekleyebiliriz. Bu çok büyük bir hareket. Şu anda bulunduğumuz yerin iki katı.”

Credible Crypto, Elliott Wave Theory kullanarak XRP’nin fiyat hareketini analiz ediyor. Gelişmiş teknik analiz yöntemi, piyasa katılımcılarının tekrarlayan davranışlarını gösteren yinelenen dalga modellerini belirlemeye dayanır. Elliott dalgası ilkelerine dayanarak, üçüncü dalga tipik olarak en patlayıcı fiyat genişlemesinin bir boğa döngüsünde meydana geldiği zamandır.

Bitcoin (BTC) Boğa Bölgesinde

Bitcoin’e gelince, kripto stratejisti kripto kralının artık boğa bölgesinde olduğuna inanıyor. Yakın vadede en iyi kripto para biriminin 14.000 dolar direnç için güç topladığını düşünüyor. Analist BTC için görüşlerini şu şekilde açıkladı:

“10.000 dolar seviyesinin üzerinde olduğumuza göre, artık bu seviye destek görevi görüyor. Yani benim için, bu aslında 14.000 doları kırmadan önceki yeni katımız. Bu alanın esasen geçerli olmasını bekliyorum ve sonunda 14.000 dolara kadar yükseliş bekliyorum, hatta, 14.000 doların üzerine çıkacağımızı düşünüyorum.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner