Yükleniyor...

Crypto Kemal: “Bitcoin 10.500 Doların Altına Düşmedikçe İyimserim”

Kripto para birimlerinin lideri Bitcoin'in fiyat hareketi son günlerde yine çok konuşuluyor.

Crypto Kemal Bitcoin 10.500 Dolarin Altina Dusmedikce Iyimserim

Kripto para birimlerinin lideri Bitcoin’in fiyat hareketi son günlerde yine çok konuşuluyor. BTC fiyatı halen 11.500 dolar üzerinde kazanç elde edemiyor ve bu da akıllara 11 bin doların altına bir yolculuk olup olmayacağını getiriyor.

Lider kripto para varlığı, haberin yazımı sırasında 11.468 dolardan işlem görüyor. 11.550 destek seviyesinin altında işlem gören Bitcoin’in, bu destek seviyesinin üstünü görüp göremeyeceği analistler tarafından tartışılıyor.

“Şimdilik En Güçlü Desteğimiz 10.500 Civarı”

Yerli ve yabancı analistler Bitcoin’in desteklerini ve yönünü tartışırken, düşüş sinyali gören bir diğer isim de Crypto Kemal oldu. Yerli kripto para topluluğunun öne çıkan isimlerinden biri olan Kemal, yine de 10.500 dolar seviyesinin altına düşmedikçe iyimser olduğunu belirtti ve Twitter hesabında paylaştığı bir tweet’inde şöyle dedi:

“Bitcoin kırdığı trendin içerisine girmeyi başaramadı, şimdilik en güçlü desteğimiz 10500 dolar civarı. Tutunamazsa 9.500 dolar seviyesi ikinci önemli desteğimiz. Düşüş durumunda yeşil kutudan, yani 10.300-10.500 dolar aralığından bir tepki alacağını düşünüyorum. Düşüş hacimsiz 10.500 dolar altına inmedikçe iyimserim.”

Bitcoin fiyatı, ABD doları karşısında 11 bin 800 dolar ve 12 bin dolar seviyelerinin üzerinde devam etmek için mücadele etti. Sonuç olarak, BTC keskin bir şekilde düştü ve 11 bin 650 dolarlık destek bölgesini aşağı yönlü kırdı. Kripto para topluluğunun usta analistlerinden Aayush Jindal’a göre de paritenin pozitif bölgeye geçmesi için 11 bin 500 dolar direnç seviyesini kırması gerekiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner