Yükleniyor...

Cardano (ADA) Kullanımı Genişleyerek Rekora Gidiyor!

Cardano (ADA), Bidali ortaklığı aracılığıyla artık 1.

cardano ada yeni anlasmalar ile karsimizda

Cardano (ADA), Bidali ortaklığı aracılığıyla artık 1.200’den fazla çevrimiçi perakende markasında kabul görecek.

Cardano (ADA) protokolünün kurucu ortağı EMURGO, 25 Ağustos’da yaptığı bir duyuruda, dijital para ödeme çözümlerini kullanmak için Kanadalı ödeme istemcisi Bidali ile stratejik ortaklık kurduklarını belirtti.

Bidali ile kurulan ortaklık sayesinde, kullanıcılar ödemelerini ADA ile yaparak, Bidali’nin çevrimiçi hediye kartı platformu aracılığı ile Amazon, Nike, Starbucks, Airbnb gibi birçok büyük markadan alışveriş yapma imkanlarına sahip olacaklar.

Kurulan ittifak sayesinde, ADA sahipleri öncelikli Bidali’nin hediye kartı sitesine, çeşitli borsalar ve cüzdanlardan ADA transferi gerçekleştirecek ve gerçekleştirdikleri oranda hediye kartına sahip olacaklar. Bidali’nin hali hazırda olan iş birlikleri sayesinde de 1.200 farklı çevrimiçi mağazadan alışveriş yapabilecek ya da sevdiklerine hediye olarak kartları verebilecekler. Yapılan bu ortaklık, Cardano’nun küresel düzeyde benimsenme vizyonuna doğrudan katkı yapacak.

Geçtiğimiz günlerde de EMURGO, OTA Travala ile ortaklık yaptıklarını duyurmuştu. Bu ortaklık sayesinde de ADA sahipleri kripto para aracılığı ile dünya çapında iki milyon fazla konaklama seçeneğine ADA aracılığı ile rezervasyon yapabilecekler.

Ortaya çıkan gelişmeler hakkında yorum yapan EMURGO CEO’su Ken Kodama: “EMURGO, Cardano ADA’nın gerçek dünyadaki faydasını artırmaktan ve ADA sahiplerine dünyanın en tanınmış markalarından bazılarının kapılarını açmaktan mutluluk duyuyoruz.” açıklamasında bulundu.

Bidali Büyüme Başkan Yardımcısı Eris Ashdown’da benzer şekilde düşüncelerini dile getirdi.

“Cardano çok umut verici bir proje, Cardano artık bizi kripto paraların faydalarına, ölçeklenebilirliğine ve maliyet etkinliğine yaklaştıran, üçüncü nesil teknolojidir. Bu teknolojiyi hediye kartı alanımızda kullanmaktan mutluluk duyuyoruz.” açıklamasında bulundu.

Özellikle son zamanlarda Cardano’nun ADA aracılığı ile yaptığı ortaklıklar, kripto paranın geleceği yönünden oldukça önem taşıyor. Kripto para piyasasında büyük umutlara neden olan bu anlaşmalar sebebi ile, her geçen gün ADA yatırımcılarının sayısında artışlar meydana geliyor.

3 Milyar dolarlık piyasa değeri ile 11.sırada yer alan Cardano (ADA), yazım itibari ile 0.116383 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner