Yükleniyor...

Bitcoin (BTC), Yap ya da Öl Senaryosu ile Karşı Karşıya

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin'in (BTC) bir 'yap ya da öl' senaryosu ile karşı karşıya olduğunu belirtti.

Bitcoin BTC Yap Ya Da Öl Senaryosu İle Karşı Karşıya

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin’in (BTC) bir ‘yap ya da öl’ senaryosu ile karşı karşıya olduğunu belirtti.

Bitcoin (BTC) İçin Kritik Eşik

Analist, boğaların son bir savunma hattını tutması gerektiğini söyledi. Eğer boğalar başarısız olurlarsa, Bitcoin büyük olasılıkla hem fiyat olarak hem de beklenti duygusu olarak düşüşe geçecek

Ethereum Jack olarak bilinen kripto para analisti, sonun boğalar için henüz görünmediğini söylüyor. Analist, BTC’nin kısa vadede nasıl performans gösterdiğine bağlı olarak yükseliş ve düşüş senaryoları sunuyor.

Kripto para birimi günlük grafikte 9.300 doların üzerine çıktığında Bitcoin’in başlangıçta 9.800 dolarlık hedefiyle boğa ters baş ve omuz paternini tamamlayacağına inanıyor. Ethereum Jack, 10.0050 doların üzerindeki günlük kapanışın boğaları piyasanın seyir kontrolüne sokacağını söylüyor.

Ancak BTC, 9.000 doların altına düşerse, 8.500 dolara doğru bir yavaş düşüş daha görür. Bu seviyenin altındaki bir ihlal, Bitcoin’i 7.000 dolara kadar düşürebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner