Yükleniyor...

Bitcoin’de (BTC) Yön Neresi? İşte Olası Düşüş ve Yükseliş Beklentileri

Kripto para analisti Michael van de Poppe'a göre, Bitcoin yeniden 10.

Bitcoin’de Yön Neresi İşte Olası Düşüş Ve Yükseliş Beklentileri

Kripto para analisti Michael van de Poppe’a göre, Bitcoin yeniden 10.000 doları test edebilir. Bu test sonucu BTC, 10.500 dolar seviyesinin üzerine çıkarsa 16.000 dolara kadar yükselebilir.

Analist, YouTube’da hem düşüş hem de yükseliş senaryosunu göz önünde bulundurarak Bitcoin’in fiyat analizini yayınladı.

Analist, BTC’in 8.600 ila 8.800 dolar arasındaki alanı kaybetmesi durumunda derin bir yara alabileceğini söylüyor. Michael’in korkutan öngörüsüne göre BTC, bu alanı kaybederse 6.000 dolara kadar düşüş yaşanmasına sebep olan düzeltme hareketini görebilir. Ancak analist, kurumsal yatırımcıların BTC ve ETH’ye olan yoğun ilgisinin bu senaryonun gerçekleşmesine izin vermeyeceğini düşünüyor.

Analist Michael, 10.500 dolar seviyesinin BTC için çok önemli olduğuna inanıyor ve Bitcoin bu seviyeye ulaşır ulaşmaz, BTC fiyatının hızlanmaya ve yükseliş eğilimini sürdürmeye devam edeceğine inanıyor.

Bu senaryoda analist, Bitcoin’in 15.000 – 16.000 dolara yükselmesini bekliyor ve BTC’nin 10.500 doların üzerinde önemli bir artış kaydetmesi durumunda, bu olayların gerçekleşmesinin çok muhtemel olabileceğini vurguluyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner