Yükleniyor...

Chainlink (LINK) Borsa Mevduat Sayısı Yüzde 740 Arttı!

Araştırma şirketi Glassnode, son zamanların popüler altcoin’i Chainlink (LINK) ile ilgili önemli veriler paylaştı.

chainlink LINK borsa mevduat sayısı yüzde 740 arttı

Araştırma şirketi Glassnode, son zamanların popüler altcoin’i Chainlink (LINK) ile ilgili önemli veriler paylaştı. Verilere göre LINK son 24 saat içerisinde borsa mevduatlarının sayısını yaklaşık yüzde 740 oranında arttırdı.

Araştırma şirketi Glassnode’a göre, 13. sıradaki kripto para birimi Chainlink, hem son yirmi dört saat hem de daha uzun süreler boyunca birkaç yeni zirveye ulaştı. Öte yandan kripto para biriminin temelleri iyileşiyor olsa da, LINK fiyatı şu anda başka bir düşüş yaşıyor.

Yeni Verileri Paylaştı

Analiz firması Glassnode, LINK transferleri ve ani para yatırma işlemleri ve Chainlink’in temelleriyle ilgili yeni veriler paylaştı. Buna göre borsa mevduatı sayısı (2d MA) son yirmi dört saat içinde yüzde 738,3 artış yaşadı. Aynı gösterge 1d MA, geçen yıl 25 Eylül’den bu yana yeni bir ATH’ye ulaştı. Mevduat girişi 3 ayın en yüksek seviyesine yükseldi ve endeks bir 2020 yılının ortalarında alınan değerle 1 yılın en yüksek seviyesine ulaşmış oldu. Son yirmi dört saat içinde, mevduat girişi yüzde 177,6 arttı ve şimdi 92.999.386 LINK var (Önceki rakam: 33.496.270 LINK).

Aktif adres sayısı ve ortalama işlem hacmi, artan endeksler listesinde bulunuyor. Bu temel noktalarda yaşanan büyümeye bakıldığı zaman yatırımcıların LINK’e olan ilgisinin arttığını söylemek mümkün. Hatta bazı analistler LINK’i en umut verici altcoin’lerden biri olarak görüyor.

Daha önce de bildirildiği gibi, blockchain platformu Chainlink, Çin ve Güney Kore’de iki büyük ortaklığa imza attı. Çin’in Blockchain Hizmet Ağı (BSN), Chainlink tarafından sağlanan oracle ağını entegre edecek. Blockchain çözümleri için bir başka büyük pazar olan Güney Kore’ye gelince, Chainlink, Kore makamları tarafından desteklenen FLETA blockchain ağı ile bir ortaklık imzaladı. Resmi açıklamada, Chainlink’in tıbbi verileri depolamak için dapp’lere entegre edileceği ifade edildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner