Yükleniyor...

Bitcoin Yeniden 56.000 Dolar: ETH, BNB, DOT, ADA ve XRP’de Son Durum

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) yükselişini sürdürüyor.

bitcoin btc yeniden 56 000 dolar ethereum eth binance coin bnb polkadot dot cardano ada ve rippleda xrp son durum

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) yükselişini sürdürüyor. 5 Mart’tan bu yana bir toparlanma sürecine giren Bitcoin (BTC), 8 Mart itibariyle yükselişini hızlandırdı ve direnç seviyelerini bir bir geride bırakmayı başardı. Dün 54.000 dolar seviyesine ulaşarak toplulukta heyecan yaratan Bitcoin, bugün %3 oranında daha yükseliş kaydederek 56.000 dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı.

Bitcoin (BTC) yayın saati itibariyle  dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum (ETH) 1.800 Dolar Seviyesini Koruyor

Ethereum, hafta sonu yaşadığı büyük çıkışın ardından 1.800 dolarlık seviyesini koruyor. Gün içinde 1.883 dolara kadar ulaşan Ethereum, buradan sert bir düşüş başlatarak 1.769 dolara seviyesine kadar geriledi. Ancak kısa sürede toparlanarak yeniden 1.800 dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı.

Lider altcoin Ethereum (ETH) yayın saati itibariyle 1.847 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Binance Coin (BNB) CZ’nin Tweet’iyle Başlayan Rallisini Sürdürüyor

Binance Coin (BNB) dün CEO CZ’nin “Bu haberi vermek için sabırsızlanıyorum” tweet’iyle sert bir yükseliş yaşamış ve bir süredir konsolide olduğu 230 dolar bandından kopmayı başarmıştı. Duyurunun ardından sert bir yükseliş yaşayan BNB, 295 dolara kadar yükseldi. Bu zirvenin ardından bir miktar gerileme yaşayan BNB, yayın saati itibariyle 284 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Binance CEO’su CZ’nin Binance Coin’i yükselten duyurusu için “Binance Coin (BNB), CZ’nin “Bu Haberi Vermek İçin Sabırsızlanıyorum” Tweet’iyle Hızla Yükseldi” başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

Polkadot (DOT) %8 Yükseldi

Önde gelen projelerden biri olan Polkadot (DOT) yükselişini sürdürüyor. Piyasada olumlu sinyallerin görülmesiyle birlikte, oldukça önemli yükselişler kaydeden DOT, 35 dolardan kısa süre içinde neredeyse 40 dolara kadar yükselerek eski zirvesini geri almaya oldukça yaklaştı. Son 24 saatte %8 oranında yükselen DOT, yayın saati itibariyle 39.21 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Cardano (ADA) Konsolide Olmaya Devam Ediyor

Cardano (ADA) yakaladığı büyük çıkışın ardından, 1.10 dolar bandından konsolide olmaya devam ediyor. Şimdi Mary güncellemesi öncesi ulaştığı zirvesinden %20 oranıda uzakta olan ADA, so 24 saatte %0.8 oranında değer kaybetti. ADA, yayın saati itibariyle 1.17 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ripple (XRP) 0.48 Doları Gördü

Dava haberlerinin ortasında Ripple (XRP), önemli destek seviyesi olan 0.44 doları korumayı sürdürüyor. Son 24 saatte 0.48 dolara kadar yükselmeyi başaran Ripple, analistlerin beklentilerine rağmen henüz 0.50 dolar seviyesinden yer alan direnç seviyesini kırmayı başaramadı. Son 24 saatte %1.9 oranında değer kaybeden XRP, yayın saati itibariyle 0.47 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner