Yükleniyor...

Binance CEO’su Zhao, Beklenen Duyuru Hakkında Açıklama Yaptı

Dünyanın en önemli kripto para borsalarından birisi olan Binance, son birkaç gündür yeni bir duyuru yapacaklarını ifade ediyor.

cz

Dünyanın en önemli kripto para borsalarından birisi olan Binance, son birkaç gündür yeni bir duyuru yapacaklarını ifade ediyor. Bu durum, kripto para topluluğunun bir beklenti oluşturmasına neden oldu. Binance Ceo’su Changpeng Zhao, yine duyurudan söz etti ve bir kullanıcıya verdiği cevapta, açıklamayı ne zaman yapacağını dile getirdi.

CZ, RT yaparak verdiği yanıtta, “şu andan yaklaşık 14 saat sonra” duyuruyu yapacağını ifade etti. CZ, bu tweet’i TSİ ile 17:03’te attı. Yani açıklamanın Türkiye saati ile sabah 7 civarında yapabileceğini söyleyebiliriz.

Duyurunun ne ile ilgili olduğun konusunda ise bir açıklama yapılmadı. Bu belirsizlik kripto para topluluğunun heyecanını daha da fazla arttırmış durumda.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner