Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Yeniden 58.000 Dolar: Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Binance Coin (BNB), Ripple (XRP) ve Theta Network’te (THETA) Son Durum

Bitcoin bugün, hafta sonu başlattığı toparlanma sürecini hızlandırdı.

bitcoin btc yeniden 58 000 dolar ethereum eth cardano ada binance coin bnb ripple xrp ve theta networkte theta son durum

Bitcoin bugün, hafta sonu başlattığı toparlanma sürecini hızlandırdı. Altcoin piyasası da çoğunlukla Bitcoin’i takip etti. 

Bitcoin (BTC) 58.000 Dolarda Tutunma Mücadelesi Veriyor

Lider kripto para birimi Bitcoin, 58.000 dolar seviyesinde tutunma mücadelesi veriyor. Bugün Visa’nın USD Coin’in kullanımına izin vereceği haberinin ardından işlem gördüğü 55.000 dolar seviyesinden 58.000 dolar seviyesine kadar yükselen BTCUSD paritesi, bir süre sonra yeniden 57.000 dolara geriledi. 

Son yükseliş dalgası ile birlikte son 24 saatteki kazanımını %3.5’a yükselten Bitcoin, yayın saati itibariyle 58.208 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Ethereum (ETH) 1.750 Doları Aştı

Ethereum’da 23 Mar’ta yaşadığı düşüşten bu yana ulaşamadığı 1.750 dolar seviyesine ulaşarak Bitcoin’in yolunu izledi. Son 24 saatte %3.8 oranında değer kazanan lider akıllı sözleşme platformu yayın saati itibariyle 1.782 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Binance Coin (BNB) Yeniden 270 Doların Üzerinde

Önde gelen kripto para borsası Binance’in yerel token’ı Binance Coin (BNB) de toparlanma sürecini hızlandırdı. Son düşüş dalgası ile birlikte 230 dolara kadar gerileyen BNB, iyi bir toparlanma hareketi başlattı ve dün 280 dolara kadar yükseldi. Bir miktar gerileme yaşayan Binance Coin yayın saati itibariyle 276 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Cardano (ADA) 1.20 Seviyesini Tutuyor

Son ayların şüphesiz en büyük çıkışlarından birine sahip olan Cardano (ADA) 1.20 dolar seviyesini tutuyor. 1.20 dolar altındaki yatay seyrini Visa haberi ile bozan ADA, 1.18 dolar seviyesinden 1.23 dolara yükseldi. Daha sonra bir miktar gerileme yaşayan ADA, yayın saati itibariyle 1.21 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Ripple (XRP) Relist XRP Kampanyası Kazanımlarını Koruyor

Ripple geçtiğimiz hafta Relist XRP kampanyası ile iyi bir yükseliş hareketi başlatmıştı. Piyasanın kırmızıya boyandığı bir gün çift haneli kazanım elde eden XRP, 0.56 dolara kadar yükseldi. XRP ayrıca geçtiğimiz haftanın en çok kazandıran beşinci kripto para birimi oldu. 

XRP, Relist XRP kampanyası ile 0.46 dolar seviyesinden 0.56 dolara kadar yükselmişti. Popüler altcoin, yayın saati itibariyle bu kazanımını korumaya devam ediyor ve 0.56 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Theta Network (THETA) Yükselişini Sürdürüyor

Geçtiğimiz hafta yaşadığı büyük çıkış ile ilk 10’a giren THETA, bugün de kazanımalarını artırmaya devam ediyor. Piyasanın kalanının aksine THETA, son 24 saatte %8 oranında değer kazanmayı başardı ve yayın saati itibariyle ise 13.61 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Piyasa düşüşüne rağmen son 7 günde %42 oranında değer kazanan THETA ayrıca geçtiğimiz haftanın en çok kazandıran kripto para birimleri arasında yer aldı. Popüler altcoin, 9. sıradaki yerini ise koruyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner