Yükleniyor...

Bitcoin’de (BTC) Yön Neresi? İşte Analistlerin Öngörüleri

9.

Bitcoin’de Yön Neresi İşte Analistleri BTC Öngörüleri

9.000 doların altına sıkışıp kalan Bitcoin, kimi analiste göre bu şekilde alım fırsatı sunarken kimi analiste göre ayı sezonuna geri dönmüş durumda. Öte yandan bir kripto para analistine göre Bitcoin, yakında 9.200 dolarlık bölgeye geri dönecek.

İlk Hedef 9.200 Dolar

Son yaşanan fiyat hareketleri Bitcoin fiyatının ne kadar volatile olduğunu bir kez daha gösterdi. 11 Şubat’ta 10.000 doların üzerinde seyreden Bitcoin (BTC), aradan geçen süre zarfında büyük oranda değer kaybetti ve yazım sırasında 8.615 dolardan işlem görüyor.

Karamsar süreç devam ederken bir kripto para analisti en büyük kripto para birimi Bitcoin’in kısa süre içinde 9.200 dolara ulaşacağını söyleyerek yükselmesini beklediğini belirtti.

Twitter’daki popüler kripto para analistlerinden CryptoBirb, Bitcoin’den beklentilerini gösteren grafiği twitter hesabında paylaştı. Analist, Bitcoin’in çok yakında 9.200 dolardan biraz daha yüksek bir seviyeye ulaşmasının muhtemel olduğuna inanıyor.

“8.225 Dolar Görülebilir”

CryptoBirb’in aksine, Twitter’daki başka bir popüler kripto para analisti Bitcoin Jack, düşüş beklentisi içinde. Analist, Bitcoin 8.225 dolara düşene kadar düzeltmenin tamamlanmayacağı görüşünde.

Kripto para analisti Scott Melker, uzun vadede Bitcoin yükseleceğine inanlardan. Analist, ayrıca herkesin elindeki paranın yüzde 1’ini Bitcoin’e yatırması önerisinde bulundu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner