Bitcoin bu haberle 42.000 dolara gidebilir! • Coinkolik
Yükleniyor...

Bitcoin bu haberle 42.000 dolara gidebilir!

Kripto para analisti Ekin Albayrak, Coinkolik YouTube kanalında haftanın öne çıkan kripto haberlerini sizler için derledi.

Kripto para analisti Ekin Albayrak, Coinkolik YouTube kanalında haftanın öne çıkan kripto haberlerini sizler için derledi.

Kripto sektörü, haber akışlarının ve piyasada yaşanan gelişmeler ile çalkantılı süreçlerden geçiyor. Küresel etmenler ve Bitcoin’i ilgilendiren ETF haberleri, gündemin sıcak konuları haline geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para analisti ve Coinkolik yazarı Ekin Albayrak, Coinkolik’in YouTube kanalında, haftanın öne çıkan gelişmelerini derledi. Albayrak, gündemin en sıcak konusu olan savaş durumuna değindi. Albayrak, bu durumun küresel piyasaları etkilemesi ve Bitcoin’in de paralel hareket etmesini ele aldı.

Albayrak’a göre, küresel gelişmeler, Bitcoin’i etkisi altına alamadı. Bitcoin, yükseliş yönlü hareketini sürdürdü. Albayrak ayrıca verileri de ele aldı. Bu verilerde, enflasyon tarafının önemli olacağını belirtti.

Piyasa koşullarının üzerinden bir değerlendirme yapan Albayrak, 2024 yılında boğanın geleceğini söyledi. Ayrıca Albayrak, Bitcoin’in BlackRock etkisiyle 42 bin dolara gidebileceğini söyledi.

Coinkolik’in YouTube kanalında yayımlanan ve Ekin Albayrak’ın gündemi değerlendirdiği içeriği izlemek için, tıklayınız.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x