Ether'i (ETH) 0,31 dolardan almıştı: Sekiz yıl sonra uyandı! • Coinkolik
Yükleniyor...

Ether’i (ETH) 0,31 dolardan almıştı: Sekiz yıl sonra uyandı!

Ether ICO'suna katılan ve 0,31 dolardan ETH alan bir balina sekiz yıl sonra harekete geçti.

Ether (ETH)

Ether ICO’suna katılan ve 0,31 dolardan ETH alan bir balina sekiz yıl sonra harekete geçti.

Zincir üstü veri araştırmacısı Lookonchain’in X platformunda yaptığı paylaşımda, sekiz yıl önce ETH’un ilk kripto satışına katılan bir balinanın uyandığını ortaya çıkardı. Balina sekiz yıllık aranın ardından cüzdanındaki ETH’ları hareket ettirdi.

Balinanın sekiz yıllık kârı 3,2 milyon dolar

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasası boğa dedikodularıyla çalkalanırken, bir ETH balinasının sekiz yıl sonra uykusundan uyanması, piyasada merak uyandırdı. Lookonchain’in verilerine göre elinde 2 bin ETH tutan balina, bunları dört farklı kripto cüzdanına dağıttı. Her bir cüzdana 500 ETH transfer eden balina, Ether’in ilk katılımcılarından birisiydi. Balina sekiz yıl önce katıldığı Ether ICO’sundan 620 dolar maliyet ile 2.000 ETH aldı. ETH başı 0,31 dolar ödeyen balinanın kazancı 3,2 milyon dolar oldu.

Ethereum Genesis’ten 2.000 ETH alan ve bunca zamandır hiçbir işlem yapmayan balinanın, neden varlıklarını dört kripto cüzdanına taşıdığı ve neden bugüne kadar beklediği merak konusu.

Kripto para piyasasında boğa dedikoduları artarken, birçok balina uzun süredir işlem yapmadığı cüzdanlarını uykusundan uyandırıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x