Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin, Bu Hafta Hisse Senedi Piyasasını Takip Etmediğine Pişman Olabilir

Bitcoin, Bu Hafta Hisse Senedi Piyasasını Takip Etmediğine Pişman Olabilir

ABONE OL:google-news

Haftaya alışılmadık derecede güçlü bir başlangıç yaptıktan sonra, piyasa değeri ile en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in fiyatı, iyi başladığı haftayı aşağı yukarı aynı noktada sonlandırdı. Bu sırada hisse senetleri ise deyim yerindeyse patladı.

Bitcoin’in borsaları gerçekten takip edip etmediği tartışması sürekli gündemde. Bu noktada gerçek anlamda sonuç çıkarmak için bir haftalık veri yeterli değildir. Ancak bu haftadan itibaren, trader’ların Bitcoin’in hisse senetlerini bir kez olsun takip etmesini istedikleri görülüyor.

CoinMarketCap verilerine göre, Bitcoin haftaya yaklaşık 9.500 dolar seviyesinden başladı, sonra Salı günü bilindiği üzere 10.200 dolara yükseldi. Devamında Bitcoin dakikalar içinde büyük bir düşüş yaşayarak, bir kez daha hayal kırıklığı yaşattı.

Bu sırada ABD borsası toplandı ve haftayı başladığından çok daha iyi bir konumda bitirdi.

Bitcoin yatırımcılarının haftalık yüksek seviyelerini korumak için mücadele etmeleri gibi, S&P piyasası da bu hafta yaklaşık 200 puan yükseldi.

ABD’de işsizlik raporu geldiğinden beri hisse senetleri yükseldi. Rapor, Mayıs ayında ekonomiye 2,5 milyon iş istihdamı eklendiğini, yani işsizlik oranının %13,3’e düştüğünü ortaya koydu. Bu oran, ABD’de işsizlik oranının %14,7 olduğu Nisan ayından bu yana düştü.

Şimdi akıllarda tek soru, gelecek hafta ne getirecek?

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Şimdilerde hukuk eğitimi görmekle beraber, çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir kripto para birimi alanında çeviri ve haberler üzerine uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

914BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,293TakipçilerTakip Et
560AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar