Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Analisti Tuur Demester: " Yakında Küçük Madenciler Sayesinde Bitcoin Rallisi Göreceğiz"

Bitcoin Analisti Tuur Demester: ” Yakında Küçük Madenciler Sayesinde Bitcoin Rallisi Göreceğiz”

ABONE OL:google-news

Yaklaşık bir ay önce, Bitcoin blok ödülü yarılanması yaşanmıştı. Ancak fiyat o zamandan beri çok değişti denilemez. Bitcoin yarılanmadan beri yana doğru işlem görüyor ve son zamanlarda yine reddedilerek, tam 15. kez 10 bin dolardan sert bir reddetme ile karşı karşıya kaldı.

Ayrıca Bitcoin madencilerinin Bitcoin dump etme miktarı göze çarpıyor. Özellikle BTC madencileri, günlük bazda ürettiklerinden daha fazla Bitcoin satıyor ve bu durum yakın vadede Bitcoin fiyatında daha derin düşüş korkusu yaratıyor.

Adamant Capital’in kurucusu Tuur Demeester, madencilerden kaynaklı bir boğanın çok yakında olduğunu söylüyor.

“Satılacak Daha Az Bitcoin Kaldı ve Bu Boğaya İşaret”

Bitcoin’in üçüncü yarılanması, muhtemelen 2020’nin en çok beklenen olayıydı. Bunun nedeni, BTC’nin önceki yarılanmalardan hemen sonra parabolik ralliler kaydetmesiydi. Yarılanma olayıyla madencilerin blok sübvansiyonu yarı yarıya azalır. Son yarıdan sonra madenciler artık sadece 6.25 BTC alıyor.

Pazar uzmanları uzun zamandır azalan gelirlerle, madencilerin çoğunun koinlerini düşük fiyatta piyasaya sürmek yerine, Bitcoin rallisini bekleyerek paralarını tutacağını belirtmişlerdi. Ancak, durum böyle görünmüyor. Bunun yerine, mücadele eden madenciler en azından işletme maliyetlerini karşılamak için ellerindeki Bitcoin’lerini satıyorlar.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Kaynakzycrypto
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Şimdilerde hukuk eğitimi görmekle beraber, çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir kripto para birimi alanında çeviri ve haberler üzerine uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

914BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,293TakipçilerTakip Et
560AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar