Yükleniyor...

Bitcoin Cash Fiyatı 260 Dolara Doğru İlerliyor

Bitcoin 7 Mayıs'ta kısa vadeli bir yükseliş hareketi yaparken, Bitcoin Cash (BCH) fiyatı 256 doların üzerine çıktı.

bitcoin cash

Bitcoin 7 Mayıs’ta kısa vadeli bir yükseliş hareketi yaparken, Bitcoin Cash (BCH) fiyatı 256 doların üzerine çıktı. CoinMarketCap verilerine göre kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 252 dolardan işlem görüyordu.

Bitcoin Cash

Analist ScottCarney, BCH’nin 1 saatlik yengeç formasyonunu  tamamlayarak, günlük ticaret sırasında 260 dolara doğru hareket edeceğine inanıyor. Kripto para birimi günün başında 238 dolar civarında işlem görürken şu an 252 dolara kadar yükselmiş durumda.

Grafiğe göre, BCH’de RSI 89.82’ye yükseldi, bu da Bitcoin Cash’in o sırada aşırı satın alındığını gösteriyor. Bundan sonra, kripto para birimi yükseldi ve 254 dolar seviyesine atladı. Kripto para günün en yüksek seviyesi olan 258.32 dolara yaklaşırken, yazının yazıldığı sırada 252 dolardan işlem görüyordu

Sırada Ne Var?

Kripto analisti Bitcoin Cash’in 260 dolara doğru hareket edeceğini ve kripto para biriminin tüm Potansiyel Reversal Zone’u yeniden test ederken 1 saatlik yengeç formasyonunu tamamladığını söyledi.

Bitcoin Cash

Bu fikre göre Bitcoin Cash / Dolar çifti yükselişe geçti ve 256 dolarlık seviyenin üzerine çıkacak. Yazının yazıldığı sırada kripto para birimi yükseliş momentumu altındayken, Nispi Güç Endeksi (RSI) günlük grafikte 50.00’e yaklaştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner