Anasayfa Kripto Paralar Bitcoin Cash (BCH) Bitcoin Cash ile Ödeme Yaparak Tavukları Canlı Yayında Yemleyebilirsiniz!

Bitcoin Cash ile Ödeme Yaparak Tavukları Canlı Yayında Yemleyebilirsiniz!

Spencer Lambert adındaki bir adam, interaktif video platformu Twitch’te Bitcoin Cash (BCH) taraftarlarının tavuklarını sıfır onaylı işlemleri kullanarak anında çevrimiçi olarak yemleyebileceklerini göstermek için bir canlı yayın başlattı. Canlı yayın boyunca insanlar kümes hayvanlarını beslemek için 300 dolar değerinde BCH işlemi gerçekleştirdi.

Bitcoin Cash ile Tavukları Yemleme

Bitcoin Cash Tavuk Yemleme

Peer-to-peer kripto para birimi Bitcoin Cash, tavukları sıra dışı bir şekilde yemlemek için kullanıldı. Kısa bir süre önce BCH meraklısı Spencer Lambert, takipçilerine BCH ile ödeme yaparak tavuklarını nasıl yemleyebileceklerini göstermek için bir Twitch canlı yayını başlattı.

Lambert’in tavuklarını yemlemek için kullanıcıların kümesin adresine 0,50 dolar değerinde BCH göndermesi yeterliydi. Para gönderildikten sonra kripto para birimi ile çalışan yem dağıtıcı anahtarın çevrilmesini sağladı ve tavuklara ihtiyacı olan yem verildi.

Lambert, tavukların 7/24 beslenmesi için hazırlanan canlı yayında yemlemenin Iozeta tarafından üretilen bir şekerleme makinesiyle yapıldığını söylüyor.

Ödeme için kullanıcılar, yemleme makinesini çalıştırmak için Handcash.io’nun “$ CHICKEN” işlemiyle yalnızca 0,50 BCH gönderiyor. Handcash cüzdanı, ödemeleri uzun alfanümerik BCH adreslerini kullanmaktan daha kolay hale getirmek için “handle” olarak bilinen bir isimlendirme sistemini kullanıyor.

Ödeme işlemi aynı zamanda sıfır onaydan geçiyor. Böylece bir işlem yürütüldükten sonra yemleme makinesi anında çalışıyor. Lambert, ödemelerin “bir ya da iki kat daha kısa bir zamanda gerçekleşeceğini” dile getiriyor.

Haftanın 7 günü ve 24 saat açık olan Twitch canlı yayınına buradan ulaşabilirsiniz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
62,850.7211.05%