Yükleniyor...

Bitcoin.com Beklenen Duyuruyu Yaptı!

Kripto para dünyasının yakından bilinen, Bitcoin ve diğer kripto paralarla ilgili habercilik hizmeti veren Bitcoin.

Bitcoin.com Kripto Para Borsası

Kripto para dünyasının yakından bilinen, Bitcoin ve diğer kripto paralarla ilgili habercilik hizmeti veren Bitcoin.com yaptığı son açıklamayla beklenen adımı attı ve kendi kripto para borsasını açacağını açıkladı.

Bitcoin.com’un açıklamasına göre borsada Ripple (XRP), Litecoin (LTC), TRON (TRX), Zcash (ZEC), Stellar (XLM) ve EOS (EOS) gibi popüler kripto paraların işlem çiftleri yer alacak. Ayrıca exchange.bitcoin.com üzerinde kullanıma sunulacak olan borsa marketinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ve Tether (USDT) gibi temel para birimleri işlem görecek.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Bitcoin.com’un borsasının genel müdürü Danish Chaudhry, platformun temelde hizmet vererek Binance ve Coinbase gibi daha büyük, daha yerleşik borsalarla rekabet etmesini umduğunu dile getirdi.

Tüm bunlarla birlikte Bitcoin.com’un kripto para borsasına yeni kullanıcıları çekmek için bazı sürprizler ve promosyonlar sunacağı gelen bilgiler arasında. Borsanın açılmasından sonraki üç ay boyunca yeni hesaplara yüzde 0,3 gibi düşük işlem ücretleri sunacağı belirtiliyor.

Roger Ver’in görevden ayrılmasından sonra Bitcoin.com’un başına Stefan Rust getirildi ve değişim başlamış oldu. Ver, şirketten tamamen ayrılmış durumda değil, yalnızca yöneticilik koltuğunu boşalttı. Ver’in Bitcoin.com’un genel müdürlüğünden ayrılmasından sonra platformun Bitcoin Cash’e olan desteği de hafifledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner