Yükleniyor...

Bitcoin Cüzdan Üreticisi Foundation, 7 Milyon Dolar Topladı

Bitcoin donanım cüzdanı üreticisi Foundation Devices, 7 milyon dolarlık tohum finansman turunu tamamladı.

Bitcoin Cuzdan Ureticisi Foundation 7 Milyon Dolar Topladi

Bitcoin donanım cüzdanı üreticisi Foundation Devices, 7 milyon dolarlık tohum finansman turunu tamamladı.

Blockchain genişlemesinde, günden güne farklı ürün yelpazesi ortaya çıkıyor. Kripto para piyasasında devam eden ayı trendine rağmen, birçok kripto projesi girişimlerine hız verdi. Giderek artan kullanıcı ve yatırımcı sayısı, blockchain girişimlerini teşvik ediyor. Özellikle geleneksel finans liderleri de artık bu alanda söz sahibi olmak için çalışmalara başladı. Bu süreçlerin ortasında, Foundation Devices tarafından bir hamle geldi. Bitcoin donanım cüzdanı üreticisi şirket, katıldığı tohum finansman turundan 7 milyon dolar toplamayı başardı.

Foundation, Kripto Kışına Rağmen 7 Milyon Dolar Topladı

Kripto endüstrisinde zorlu geçen piyasa koşullarına rağmen, Bitcoin donanım cüzdanı üreticisi Foundation Devices fon toplamayı başardı.

Boston merkezli kripto şirketi, topladığı bu fonu donanım ve yazılım geliştirmelerine harcayacağını duyurdu. Tohum finansman turunda, Polychain Capital ve Lightning Ventures gibi şirketler de yer aldı.

Foundation, amiral gemisi olan Passaport ürünü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Harici bir USB veya kablosuz iletişim olmadan güvenilirlik sağlayan bu cihaz, iletişim kurmak için kamera veya QR teknolojsini kullanıyor.

Ayrıca firma, Envoy adıyla yeni bir mobil yazılım cüzdanı sunuyor. Şirket, son 18 ay içerisinde binlerce Passaport ürünü sattığını belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner