Yükleniyor...

Bitcoin Düşüyor! Piyasada Son Durum – 23 Ağustos 2022

Kripto para piyasaları haftaya ufak yükselişlerle başlamıştı, kripto para piyasaları toplam hacmi yüzde 1,90 düşerek 983 milyar dolar seviyesine geriledi.

Bitcoin Dusuyor Piyasada Son Durum 23 Agustos 2022

Kripto para piyasaları haftaya ufak yükselişlerle başlamıştı, kripto para piyasaları toplam hacmi yüzde 1,90 düşerek 983 milyar dolar seviyesine geriledi. Buna sebep olarak da dolar endeksinin artıyor olması gösterilebilir. Bu da kripto para piyasası hacminde düşüşe sebep oluyor. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana‘daki (SOL) fiyat hareketini beraber inceleyelim. Bitcoin kaç dolar? Bitcoin’deki son durum ne ? Ethereum fiyatı hangi seviyede? Solana‘daki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Son Durum

Bitcoin, güne yüzde 1,54’lük düşüşle başladı. Geçtiğimiz günlerde 20 bin dolar desteğinden tepki alan Bitcoin, seyrine destek bölgesinin üzerinde devam ediyor. Bitcoin‘in 20 bin dolar desteğini denemiş olması piyasadaki başka varlıklarda da düşüşe sebep oldu. Bitcoin şu anda kritik desteğinin üzerinde kararsız seyrine devam ediyor.

btc 4 saatlik 7
Bitcoin’in 4 saatlik grafiği

Bitcoin için bir sonraki hedef 22 bin dolar seviyesi. Piyasada gördüğümüz bu hacimsiz hareketlere rağmen Bitcoin’in 20 bin dolara tutunması oldukça önemli. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 21 bin dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketine bakıldığı zaman ETH, güne yüzde 0,61’lik düşüşle başladığını görüyoruz. Ethereum da aynı Bitcoin gibi kararsız seyrettiği fiyat bandında güne düşüşle başladı. Ethereum’un şu anda bulunduğu fiyat bölgesi 1500 dolar desteği. Grafikte de görüldüğü gibi bu seviyeden bir tepki aldığını görebiliyoruz. Ethereum da piyasada olacak gelişmeler ve Bitcoin’in yönüyle beraber bir grafik çizecektir.

eth 4 saatlik 7
Ethereum’un 4 saatlik grafiği

Ethereum’da destek bölgesi çalışırken bir sonraki hedef tekrardan 1800 dolar seviyesi diyebiliriz. Yazı yazıldığı an itibariyle Ethereum 1.575 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Solana (SOL) Son Durum

Piyasanın en popüler 9. coini olan ve kimileri tarafından Ethereum’un en büyük rakibi olarak görülen Solana da güne düşüşle başladı. Yüzde 2,79 değer kaybeden SOL, şu anda destek seviyesinden işlem görüyor. Piyasalarda paranın dolara akmasıyla hacim çıkışları olan kripto para piyasası düşüşlerle sınanıyor.

sol 4 saatlik 1
Solana’nın 4 saatlik grafiği

Solana’nın grafiğine baktığımızda 35 dolar desteğinin hemen altında işlem görüyor. Solana buradan daha da düşecek olursa 30 dolar seviyesini görebiliriz ancak yükselirse bir sonraki hedef 40 dolar bandı olacaktır. Yazı yazıldığı an itibariyle Solana 34 dolardan işlem görüyor.

Solana’nın anlık fiyatı için tıklayın.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner