Yükleniyor...

Baş Stratejist Ethereum Merge’ü Hakkında Konuştu

CoinShares'in baş strateji sorumlusu Meltem Demirors, verdiği bir röportajda Ethereum Merge'ünü "söylentiyi al, haber, sat" durumu olarak gördüğünü söyledi.

Bas Stratejist Ethereum Mergeu Hakkinda Konustu

CoinShares‘in baş strateji sorumlusu Meltem Demirors, verdiği bir röportajda Ethereum Merge’ünü “söylentiyi al, haber, sat” durumu olarak gördüğünü söyledi.

Kripto para sektörü , Ethereum‘u (ETH) bir Proof of Stake (PoS) protokolüne geçirecek Merge yükseltmesi için hazırlanıyor ve bu olay kimi kullanıcılarca Ethereum açısından bir yükseliş olarak yorumlanıyor. 

Demirors: Ethereum Merge’ü Söylentiyi Al Haberi Sat

Ethereum Merge‘ü hakkında piyasa analistlerinin bir bölümü, ağ yükseltmesinin piyasa değeri bakımından ikinci sıradaki Ethereum’a (ETH) tamamen fayda sağlamayabileceğine inanıyor. 

Kripto varlık yönetimi şirketi CoinShares’in baş strateji sorumlusu Meltem Demirors, bir röportajda yüksek enflasyon gibi makro ortamın yeni sermayenin Ethereum’a girmesini engelleyebileceğini öne sürerken, bunu bir ‘söylentiyi al, haberi sat’ olayı olarak değerlendirdi.

Demirors verdiği röportajda şunları söyledi:

“Kripto topluluğu ve Ethereum topluluğu içinde Ethereum Merge’ü çevresinde, potansiyel olarak talebi artırırken arzı önemli ölçüde azaltacak bu olay hakkında çok fazla coşku var. Makro taraftaki gerçeklerden biri ise, insanlar oranlar ve makro hakkında endişeleniyorlar. Şu anda çok fazla şey oluyor”

Ayrıca Demirors sözlerine ekledi:

“Bu değişen temeller ve teknikler üzerinde Ethereum satın almak için çok fazla yeni sermaye geleceğini düşünmüyorum. Piyasada başa çıkılması gerekecek bazı riskler de var. Yani benim görüşüme göre, Ethereum Merge’ü bir söylentiyi satın al, haberi sat oldu”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner