Yükleniyor...
Sponsored

Doge NFT Artık Degenscore Tarafından Destekleniyor

On chain'de öz geçmiş oluşturmak için kullanılan Degenscore artık Doge NFT'yi destekleyeceğini duyurdu.

Doge NFT Artik Degenscore Tarafindan Destekleniyor

On chain’de öz geçmiş oluşturmak için kullanılan Degenscore artık Doge NFT’yi destekleyeceğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NFT projesinin hayranları artık projede ile etkileşime girerek Degenscore puanları kazanabilirler.

Doge NFT Rekor Fiyata Satıldı

2010 yılındaki ikonik Doge meme’ini temsil eden, bir NFT, geçen Haziran ayında rekor kırarak 4 milyon dolara satıldı. Shiba Inu köpeği Kabosu’nun şimdiye kadarki en pahalı meme’e ilham kaynağı olan Japon anaokulu öğretmeni Atsuko Sato’dan başkası tarafından üretilmedi. Birkaç ay sonra, PleasrDAO, Fractional.art platformu aracılığıyla kısmi mülkiyetini satmaya başladı ve buna basitçe DOG adı verildi.

Parçalara ayrılmış mülkiyet, sıradan alıcıların, başka türlü sahip olamayacakları pahalı bir NFT’den bir parça almalarını mümkün kılar. Bu, gelişen sektöre daha geniş erişim sağlar. Sanat eserinin sahibi, onu, değiştirilebilir ERC-20 tokenlerinin verilmesine izin veren belirli bir platformun kasasına yatırır. Kullanıcılar, DOG tokenlerini satın aldıktan sonra, NFT’nin kendi piksellerini basabilirler. DOG sahipleri, projeyi çevreleyen karar verme sürecinde de söz sahibi olabilirler.

Şu an itibariyle, PleasrDAO, toplam token arzının yüzde 49’unu kontrol ederek bu NFT’nin en büyük sahibi olmaya devam ediyor. Bir milyondan fazla DOG tokenli 200 cüzdan var. Daha şimdiden 10.000’den fazla kullanıcı Dogecoin NFT projesine yatırım yaptı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x