Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Eleştirmeni Schiff: Hükümetlerin Bitcoin (BTC) Düzenlemesi Yapmalarına Gerek Yok

Bitcoin Eleştirmeni Schiff: Hükümetlerin Bitcoin (BTC) Düzenlemesi Yapmalarına Gerek Yok

ABONE OL:google-news

Tanınmış Bitcoin (BTC) eleştirmeni Peter Schiff, hükümetlerin Bitcoin’i düzenlememesi gerektiğine inanıyor ve BTC’ye olan olumsuz bakış açısını yaymaya devam ediyor.

Euro Pacific Capital’in CEO’su ve altın savunucusu Peter Schiff, önde gelen kripto para birimi hakkında biraz daha eleştiri yapmak için Twitter’da açıklamalarda bulundu. Ünlü isim Bitcoin’in hükümet düzenlemesine ihtiyaç duymadığını belirtti. Schiff bunu şu sözlerle açıkladı:

“Hükümetin Bitcoin’i düzenlemesi gerektiğini düşünmüyorum.”

Schiff buna neden olarak ise Bitcoin’e sahip olan kişilerin eninde sonunda çok para kaybedecek olmalarını gösterdi. Schiff, Bitcoin satın alanlara veya onu bir değer deposu veya değişim aracı olarak kullanmaya çalışanlara karşı kişisel hiçbir şeyinin olmadığını da sözlerine ekledi.

Elon Musk Bitcoin Destekçisi oldu

Schiff’in aksine dünyaca ünlü isim Tesla CEO’su Elon Musk ise bugün erken saatlerde Clubhouse’da konuşurken, “Bitcoin’in iyi bir şey olduğunu” ve bir destekçi haline geldiğini itiraf etti. Musk, Bitcoin’in finansal kurumlar tarafından geniş çapta benimsenmenin eşiğinde olduğuna inanıyor ve sekiz yıl önce BTC satın alması gerektiğini kabul ediyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar