Yükleniyor...

Bitcoin Ethereum ve XRP Analizi – 24 Ekim 2022

Kripto para piyasasının toplam değeri CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 0,7'lik yükselişle 965 milyar dolara ulaştı.

Bitcoin Ethereum ve Avalanche Analizi 11 Ekim 2022

Kripto para piyasasının toplam değeri CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 0,7’lik yükselişle 965 milyar dolara ulaştı. Gelin kripto para piyasasındaki son duruma beraber bakalım. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP‘deki fiyat hareketlerini beraber inceleyelim. Bitcoin kaç dolardan işlem görüyor? Ethereum hangi seviyede? XRPdeki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

CoinGecko verilerine Bitcoin, son 24 saatte yüzde 0,7 değer kazandı. Piyasanın lider kripto parası Bitcoin, uzun süredir hareketine devam ettiği 19-20 bin dolarlık bandında seyretmeye devam ediyor. Bitcoin’in bu fiyat seyri kripto paralardaki sabit seyrin devam edişini gözler önüne seriyor. Bitcoin bulunduğu hareket bölgesiyle itibariyle 19 bin dolardaki seyrine devam ediyor.

btc gunluk 6

Bitcoin‘in bu seviyelerden tepki alarak yeniden 20 bin dolar bandında tutunması kripto para piyasasındaki bu durgun seyri bir nebze olsun kırabilir. Eğer buradan bir düşüş gerçekleşecekse Bitcoin’deki bir sonraki durak 17-18 bin dolar bölgesi olabilir. Eğer bir yükseliş olacaksa da Bitcoin’in ilk durağı 20 bin dolar bandına tutunmak olacaktır. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 19 bin dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Piyasadaki düşüş yönündeki hareketler Ethereum’a da ciddi momentum kaybettirdi. Buna karşın Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz zaman ise ETH‘nin, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte 2,7’lik yükseliş yaşadığını görüyoruz.

eth gunluk

Ethereum’da bir sonraki hedef bin 400 dolar bölgesini test etmek diyebiliriz. Eğer Ethereum tarafında düşüş olursa ilk durağımız bin dolar bandı olabilir. Yazı hazırlandığı an itibariyle Ethereum bin 300 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

XRP Fiyat Analizi

Piyasa değeri bakımından piyasanın 6. coini olan XRP, Bitcoin ve Etherum’un aksine güne düşerek başladı. Güne yüzde 0,6 düşerek başlayan XRP Bitcoin’deki yükselişin tersi yönünde hareket etti.

xrp gunluk 1

XRP’deki en güçlü direnç şu anda 0.46 dolar bölgesi diyebiliriz. Buradan bir aşağıdaki destek ise 0.4 dolar bandı. Bir üst direnç ise 0.55 dolar seviyesi. Yazı yazıldığı an itibariyle XRP 0.45 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner