Yükleniyor...

Cardano Kurucusundan Heyecan Verici Paylaşım

Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson, bugün erken saatlerde yaptığı bir duyuruyla Cardano topluluğunu heyecanlandırdı.

Cardano Kurucusundan Heyecan Verici Paylasim

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, bugün erken saatlerde yaptığı bir duyuruyla Cardano topluluğunu heyecanlandırdı.

Cardano, çok beklenen Vasil yükseltmesini aylarca süren gecikmelerin ardından Eylül ayında kullanıma sundu. Yükseltmeye kadar önemli bir ralli gören ADA token’ı, o zamandan beri herhangi bir ilerleme kaydedemedi. Ancak Cardano kurucusu, emin bir duruş sergileyerek adım adım ilerliyor.

Cardano Kurucusu, Özel Bir Şeyin Geleceğini Söyledi

Charles Hoskinson’ın yaptığı paylaşıma göre, bu Kasım ayında Cardano topluluğu için sürpriz gelebilir.

Hoskinson, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda fazla ayrıntıya girmeden Kasım ayında “özel bir şeyin” geleceğini belirtti.

Hoskinson, “Herkese İyi Haber!” animasyonlu bir GIF ekledi. 1999 animasyon TV programı Futurama’dan Profesör Farnsworth karakteri tarafından söylenen slogan, özellikle iyi bir şeyden bahseden herkes tarafından yaygın olarak kullanılıyor.

Cardano topluluğu, bu yeni tweet ile birlikte harekete geçti ve Hoskinson’ın Kasım ayındaki sürprizi merakla bekleniyor.

Popüler YouTuber Ben Armstrong ile yakın zamanda yaptığı bir sohbette Hoskinson, Cardano ağının Vasil hard fork’un piyasaya sürülmesinin ardından “bekle ve gör” aşamasında olduğunu söylemişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner