Anasayfa Bitcoin (BTC) Bitcoin Evanjelisti Mike Novogratz'tan Bitcoin Fiyatında Konsolidasyon Tahmini

Bitcoin Evanjelisti Mike Novogratz’tan Bitcoin Fiyatında Konsolidasyon Tahmini

Galaxy Digital’in kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin’in (BTC) mevcut rallisinin önünde katedilmesi gereken uzun bir yol olduğunu söyledi.

Novogratz, bugün, Bloomberg TV’ye yaptığı açıklamada, Bitcoin’in 14.000 dolara doğru yürüdüğünü ve sonrasında aşağı doğru bir düzeltme hareketinin beklenebileceğini söyledi. Mevcut momentumun bir sonraki evresine girmeden önce piyasanın bir süre 10.000 dolar ila 14.000 dolar aralığında konsolide olacağını öngören Novogratz, Bitcoin fiyatının daha da yüksek seviyelere gelmesini bekliyor.

Bir dahaki sefere Bitcoin’in 20.000 dolara yakın bir noktaya geleceğini ifade eden Novogratz, bunun birkaç hafta içinde, yılın dördüncü çeyreğin ortasında veya sonuna kadar gerçekleşmesini beklemediğini söyleyerek bir tarih vermekten kaçındı.

Novogratz, kripto para biriminin parabolik fiyat hareketlerinin gerçek nedenlerden kaynaklandığını belirterek, Facebook’un Libra ile endüstriye giriş yapmasının ve Visa, Mastercard gibi ödeme devlerinin Libra Konsorsiyumu’na katılmış olmasını işaret etti.

Kripto para meraklısı, uzun vadede Bitcoin’in bir dijital altın biçimi olarak şekil alarak zaman içinde 40.000 dolarlık bir değere ve potansiyel olarak daha yüksek bir değere ulaşmasının beklenebileceğini düşünüyor.

Galaxy Digital’in CEO’su, “Fiziksel altının şu anda 8.5 trilyon dolarlık bir piyasa değerinin bulunduğu göz önüne alındığında, Bitcoin’in hala katetmesi gereken uzun bir yol var.” dedi, ancak Bitcoin’in sabit bir arz ve sağlam teknolojisi ile güçlü bir şekilde meşru bir varlık haline geldiğini vurguladı.

Novogratz, en büyük kripto para birimini (BTC) Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) gibi diğer kripto para birimleriyle karşılaştırdı ve altcoin’lerin daha fazla rekabetle karşı karşıya olduklarını söyledi. Bu nedenle altcoin’lerin mevcut boğa piyasasında daha düşük fiyat artışı gördüğünü söyleyen Ona göre bu piyasanın daha rasyonel hale geldiğinin bir işareti.

 

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
50.546,300.29%