Yükleniyor...

Bitcoin Fiyatı 2020’de 20 Bin Dolara Ulaşmazsa, Pes Edebilir

Mike Novogratz, bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 bin dolara yükselmezse Bitcoin'i (BTC) bırakacağını söylüyor.

novogratz pes edebilir

Mike Novogratz, bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 bin dolara yükselmezse Bitcoin’i (BTC) bırakacağını söylüyor.

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, fiyatı bu yıl yeni zirvelere ulaşmazsa Bitcoin’den (BTC) vazgeçebileceğini söyledi. Ünlü isim CNBC’ye verdiği son röportajı sırasında, önde gelen kripto para biriminin 2020’de fırlaması gerektiği iddiasını ikiye katladı.

Bitcoin İçin Önemli Bir Yıl Olacak mı?

Bitcoin Mart ayında bir engelle karşılaştığında, Novogratz hemen hemen her şeye olan güvenin buharlaştığını belirtti. Bununla birlikte, 2020’nin Bitcoin için önemli ve büyük bir yıl olabileceğini de iddia etti. Merkez bankaları, ekonomik durgunluk gibi görünen bir şeyin üzerinden büyük parasal uyaranlara yol açarken, Bitcoin için fiat para birimlerini zayıflatma amacıyla daha iyi bir ortam hayal etmek zor. Örneğin Peter Brandt BTC’nin şimdi toparlanmazsa büyük belada olacağına inanıyor.

Boğa Rallisi Olmazsa Vazgeçebilir

En önemli Bitcoin destekçilerinden biri olarak bilinen Novogratz, bu yıl boğa rallisi olmazsa en sonunda vazgeçebilir. Novogratz “Bitcoin yıl sonuna kadar yükselmezse, bu işi bırakırım” dedi. 2019’da Novogratz, BTC’nin yıl sonuna kadar 40 bin dolara yükselebileceğini tahmin etmişti, ancak bu tahmin son derece yanlış oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner