Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Bitcoin Fiyatı 4.100 Dolara Doğru Gidiyor! Bugün Kripto Para Piyasasında Neler Oldu?

Bitcoin Fiyatı 4.100 Dolara Doğru Gidiyor! Bugün Kripto Para Piyasasında Neler Oldu?

ABONE OL:google-news

Öncü kripto para birimi Bitcoin, 28 Mart Perşembe gününü 4.000 doların üzerinde kapatmaya hazırlanıyor. Şu anda Bitcoin fiyatı 4.082 dolar. Bitcoin fiyatını gün boyunca 4.000 doların üstünde tutmasıyla ilk 20 kripto para biriminde kazanımlar görüldü.

Son 7 Günlük Bitcoin Fiyatı

CoinMarketCap’e göre, Bitcoin fiyatı son 24 saatte %0,34 oranında arttı. Haftalık grafiğe bakıldığında ise mevcut Bitcoin fiyatı hafta başındaki fiyat olan 4.060 dolara göre daha yüksek bir noktada.

Altcoin’lerin Durumu

Ethereum (ETH), yaklaşık 14.7 milyar dolarlık piyasa değeri ile yerini korurken, ikinci en büyük altcoin olan Ripple’ın (XRP) piyasa değeri 12.9 milyar dolar.

Ayrıca ETH, son 24 saatte fiyatını yüzde 0,28 oranında arttırdı ve 140,04 dolardan işlem görüyor. Haftalık grafikte ise ETH’in değerinin yaklaşık yüzde 2 oranında arttığı görülüyor.

İkinci en büyük altcoin olan XRP, son 24 saatte değerini yüzde 0,41 oranında arttırdı ve 0,31 dolardan işlem görüyor. Kripto para biriminin haftalık grafiğine baktığımızda şu anki fiyatının haftaya başladığı fiyatın yüzde 1’inden daha düşük.

En büyük 20 kripto para birimi arasında en dikkat çekici büyümeyi son 24 saatte değerini yüzde 14,7 oranında artıran Tezos (XTZ) gösterdi. Kripto para biriminin değeri bu hafta neredeyse yüzde 12 oranında arttı.

Kripto Para Piyasasının Toplam Değeri

Kripto para piyasasının toplam değeri şu anda bir hafta önce gördüğü değer olan 138.3 milyar dolardan neredeyse yüzde 3.5 daha yüksek olan 143.1 dolara eşit.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar