Yükleniyor...

Bitcoin Fiyatı Artmaya Devam Ederken, Balinalar Bu Pek Bilinmeyen Kripto Parayı Biriktiriyor

Bitcoin fiyatı artmaya devam ederken kripto analitik firması Santiment, balinaların nispeten bilinmeyen kripto para birimi Ren'i (REN) hızla biriktirdiğini bildirdi.

whale alert 1

Bitcoin fiyatı artmaya devam ederken kripto analitik firması Santiment, balinaların nispeten bilinmeyen kripto para birimi Ren’i (REN) hızla biriktirdiğini bildirdi.

Merkezi olmayan uygulamalar için bloklar arası likidite sağlayan Ren, Nisan ayının başından bu yana %350’den fazla değer kazandı ve 8 Temmuz’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.199 dolara ulaştı. CoinMarketCap’e göre, şu anda piyasa değeri bakımından ve haberin yazımı sırasında 0.168 dolar civarında işlem görmesi ile, 64. sırada yer alıyor.

Santiment, balina olarak da bilinen, borsa dışındaki en büyük oyuncuların kripto para  miktarını inceleyen bir metrik kullanır. Bu metrik, balinaların son iki aydır REN satın aldığını gösteriyor.

Ancak Santiment, Bitcoin yaklaşık 11.000 dolar civarına gelince uzun vadede büyük paraları destekliyor gibi görünüyor ve bu da yakın vadede DeFi paralarını daha aşağıya çekebilir.

“Geçtiğimiz birkaç aydan sonra DeFi ve altcoin’ler revaçtayken, ibre hızla BTC’ye ve büyük sermayeli varlıklara geri döndü. Bu değişim DAA ve üst düzey projelere doğru bir hareketi destekleyen hacim göstergelerimizle uzun sürebilir.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner