Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri Anket: Bitcoin'de Yeni Bir Rekor Yaşanır Mı?

Anket: Bitcoin’de Yeni Bir Rekor Yaşanır Mı?

ABONE OL:google-news

Geçtiğimiz haftaya hızlı bir yükseliş ile başlayan lider kripto para birimi Bitcoin, şu sıralar 11.000 Dolar’ın üzerinde işlem görmeye devam ediyor. %10’dan fazla değer kazanan ve artışını sürdüren Bitcoin’in bu yükselişini, Coinkolik olarak Twitter üzerinden yaptığımız anket ile takipçilerimize sorduk.

1123 kullanıcının oy verdiği ankette; katılımcıların %43’ü Bitcoin’de yeni bir rekor gelebileceğini düşünürken %40,1’i “hayır” olarak oy kullandı. Katılımcıların %16,9’u ise bu konuda kararsız. Evet ve hayır oylarının oranına baktığımızda kripto para topluluğu genelinde “evet” oylarının fazlalığına rağmen, kesin bir sonuç çıkmadığını söyleyebiliriz.

Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.089 dolara 17 Aralık 2017’de ulaşmıştı ve o günlerde dolar 3,86₺’den işlem görüyordu. Bitcoin’in Türk Lirası cinsinden en yüksek değeri 77.500₺’ydi ve dolar kurunun da yükselişi nedeniyle Bitcoin’de Türk Lirası bazında bir rekorun çoktan gerçekleştiğini söyleyebiliriz, bu hafta içerisinde Bitcoin birçok kez 77.500₺’yi geçti ve yazım itibariyle çeşitli borsalarda bu fiyattan işlem görmeye devam ediyor. Dolar bazında bir rekorun gerçekleşip gerçekleşemeyeceğini ise ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

Siz de bu anketi ve çıkan sonuçları ilgi çekici bulduysanız, benzer anketlerimize sosyal medya hesaplarımızı takip ederek katılabilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ali Tunç
Ali Tunçhttps://www.coinkolik.com
Ali Tunç, 1999 yılında İstanbul'da doğdu. Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisi olan Ali, uzun bir süredir sosyal medyada içerik üreticiliği yapıyor. Teknolojiyi, güncel yazılımları ve kripto paraları yakından takip ediyor. Kriptomeda'da Dijital Platform Sorumlusu ve sıkı bir Beşiktaş taraftarı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar