Yükleniyor...

Bitcoin Fiyatı Çok Yakında 20 Bin Dolar Olabilir

Önceki gün 9 bin doların üzerine çıkan, fakat daha sonra ufak bir düzeltme yaşayan Bitcoin (BTC), CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sırada 8 bin 884 dolardan işlem görüyordu.

bitcoin fiyatı 20 bin dolar olabilir

Önceki gün 9 bin doların üzerine çıkan, fakat daha sonra ufak bir düzeltme yaşayan Bitcoin (BTC), CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sırada 8 bin 884 dolardan işlem görüyordu. Tüm bu gelişmelerin ışığında bir yatırımcı, daha fazla kişinin BTC’ye yönelmesiyle beraber fiyatın 20 bin dolar seviyesini kırmasını bekliyor.

Bitcoin Halving etkinliği yaklaşırken (yaklaşık 1-2 hafta içinde), gittikçe daha fazla yatırımcı BTC vagonuna atlıyor gibi görünüyor. Bitcoin’in 10 bin doları geçmek için son sıçramayı gerçekleştirememesine rağmen, bir kripto para tüccarı ve popüler YouTuber, 20 bin dolara ulaşmanın halving nedeniyle an meselesi olduğunu dile getiriyor.

Sadece An Meselesi

Ünlü yatırımcı ve analist The Moon Carl, içerisinde Bitcoin olan adres miktarının artık 30 milyon rakamını kırdığını tweet’ledi. Analist hızla büyüyen yatırımcı sayısını görünce, Bitcoin için 20 bin dolar seviyesinin kırılmasının sadece an meselesi olduğunu belirtiyor. Analist, şunları söyledi:

“KIRILMA: İçerisinde BTC olan adreslerin sayısı 30 milyonu aştı. İnsanlar şu anda BTC’ye yöneliyor. 20 bin dolar seviyesinin kırılması sadece bir zaman meselesi!”

İnsanlar Bitcoin’e Yöneliyor

River Financial Müdürü Alexander Leishman da insanların halving öncesinde daha fazla Bitcoin satın aldığını doğrulayan bir grafik paylaştı.

Tüccar @blockchainblitz ise Bitcoin’in tekrar düşmesini beklediği ve kısa / orta ve uzun vadede iniş için üç hedef gördüğü anlatan bir grafik paylaştı. Beklediği seviyeler ise 7 bin 650 dolar ve 5 bin 250 dolar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner