Yükleniyor...

Bitcoin Fiyatı için Önemli Sinyal: Long’lar 9 Ayın En Yüksek Seviyesinde!

Quantum Economics'in kurucusu ve eToro'nun eski kıdemli piyasa analisti Mati Greenspan, 26 Kasım tarihli tweet'inde Bitcoin için Bitfinex'teki için long ve short pozisyonlardaki değişime dikkat çekerek değerlendirmede bulundu.

Bitcoin Fiyatı için Önemli Sinyal Longlar 9 Ayın En Yüksek Seviyesinde

Quantum Economics’in kurucusu ve eToro’nun eski kıdemli piyasa analisti Mati Greenspan, 26 Kasım tarihli tweet’inde Bitcoin için Bitfinex’teki için long ve short pozisyonlardaki değişime dikkat çekerek değerlendirmede bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Greenspan, BTC/USD paritesindeki long pozisyonların 25 Kasım’da Şubat ayından bu yana görülmeyen bir seviyeye ulaştığını gösteren bir grafik paylaştı. Analist, short pozisyonların düştüğünü ve düşmeye devam ederek tüm zamanların en düşük seviyesine doğru gittiğini belirtti.

Long’ların sayısının artmasından yola çıkan Greenspan, Bitcoin fiyatının güçlü bir şekilde yükselmesinin yakın olduğunu ileri sürdü.

Mati Greenspan’ın Bitfinex’teki long ve short pozsiyonlar üzerinden fiyat trendi tahmininde bulunması bazı takipçilerinin eleştirilerine neden oldu. Greenspan muhalifleri, Bitfinex’teki likidite durumuna dikkat çekerek, borsanın düşük likiditeyle birlikte sık sık fiyat manipülasyonlarıyla anılmasını hatırlattılar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x