Yükleniyor...

Bitcoin Fiyatı Son 18 Ayın En Yüksek Seviyesinde!

CoinMarketCap'in verilerine göre, Bitcoin, değerini son 24 saatte yüzde 10'dan fazla artırdı ve şu sıralar 12.

Bitcoin Fiyatı 1

CoinMarketCap’in verilerine göre, Bitcoin, değerini son 24 saatte yüzde 10’dan fazla artırdı ve şu sıralar 12.800 dolar seviyesinde işlem görüyor. En büyük kripto para birimi 12.000 doları en son 21 Ocak 2018’de görmüştü.

Bitcoin Fiyatı BTC

Bitcoin fiyatındaki artış piyasa hakimiyetine de yansıdı ve BTC’nin piyasa hakimiyeti yüzde 63’e kadar yükselmiş durumda. Bitcoin’in piyasa değeri 226 milyar dolara kadar çıkarken, kripto para piyasasının toplam değeri ise 366 milyar dolar.

Bitcoin fiyatındaki artışa Ethereum (ETH), UNUS SED LEO (LEO), NEO (NEO), Maker (MKR) ve Ontology gibi birkaç altcoin ayak uydurmuş durumda. Bu altcoin’ler değerini son 24 saatte yüzde 6’tan fazla artırdı.

Birçok analist ve trader, Bitcoin’de 12.000 dolar seviyesinin geçilmesi durumunda FOMO’nun tetikleneceğini ve öncü kripto para biriminin hızlı ve kolay bir şekilde tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru hareket edeceği öngörüsünde bulunuyordu. Şimdi bu öngörünün gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner