Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Fiyatı Son 18 Ayın En Yüksek Seviyesinde!

Bitcoin Fiyatı Son 18 Ayın En Yüksek Seviyesinde!

ABONE OL:google-news

CoinMarketCap’in verilerine göre, Bitcoin, değerini son 24 saatte yüzde 10’dan fazla artırdı ve şu sıralar 12.800 dolar seviyesinde işlem görüyor. En büyük kripto para birimi 12.000 doları en son 21 Ocak 2018’de görmüştü.

Bitcoin Fiyatı BTC

Bitcoin fiyatındaki artış piyasa hakimiyetine de yansıdı ve BTC’nin piyasa hakimiyeti yüzde 63’e kadar yükselmiş durumda. Bitcoin’in piyasa değeri 226 milyar dolara kadar çıkarken, kripto para piyasasının toplam değeri ise 366 milyar dolar.

Bitcoin fiyatındaki artışa Ethereum (ETH), UNUS SED LEO (LEO), NEO (NEO), Maker (MKR) ve Ontology gibi birkaç altcoin ayak uydurmuş durumda. Bu altcoin’ler değerini son 24 saatte yüzde 6’tan fazla artırdı.

Birçok analist ve trader, Bitcoin’de 12.000 dolar seviyesinin geçilmesi durumunda FOMO’nun tetikleneceğini ve öncü kripto para biriminin hızlı ve kolay bir şekilde tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru hareket edeceği öngörüsünde bulunuyordu. Şimdi bu öngörünün gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar