Yükleniyor...

Bitcoin Group, Asırlık Alman Bankasını Satın Almayı Düşünüyor

Bitcoin Group SE'nin Alman bankası Bankhaus von der Heydt'i satın almayı düşündüğü bildirildi.

Bitcoin Group Asirlik Alman Bankasini Satin Almayi Dusunuyor

Bitcoin Group SE’nin Alman bankası Bankhaus von der Heydt’i satın almayı düşündüğü bildirildi.

Bitcoin Group, yatırımcılarının risk çeşitliliği ve potansiyel getiriler açısından gereksinimlerini karşılayan satın almalar yoluyla bir şirketler portföyü oluşturmayı hedefliyor. Şirket, şu anda hisselerine sahip olduğu Futurum ve Sineus Financial Services‘ın yanına eski Alman bankasını da eklemeyi planlıyor.

Bitcoin Group’un Hedefinde Geleneksel Alman Bankası Var

Bitcoin Group SE‘nin Alman bankası Bankhaus von der Heydt’i satın almayı düşündüğü söyleniyor.

1754 yılında kurulan Bankhaus von der Heydt, geçen yıl müşterilerine kripto hizmetleri sunmak için Fireblocks ile ortaklık kurdu. Merkezi Münih’te bulunan özel banka, Bloomberg‘te yer alan habere göre teknoloji maliyetlerini yönetmekte zorlanıyor ve bir alıcı arıyor.

kripto paralar

Almanya merkezli kripto odaklı bir yatırım holding şirketi olan Bitcoin Group SE’nin yerel banka Bankhaus von der Heydt’i satın almayı düşündüğü bildiriliyor. Konuya aşina olan kişilere atıfta bulunularak hazırlanan haberde, bankanın yaklaşık 19.6 milyon değerinde olduğu belirtiliyor.

Bankhaus von der Heydt, bu yılın başlarında BitMEX ile anlaşacaktı, ancak iki taraf da karşılıklı olarak satın almayı iptal etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner