Yükleniyor...

İstanbul Blockchain Haftası E-Spor Turnuvasında 15 Bin Dolarlık Ödül

İstanbul Blockchain Haftası, dünyanın ilk canlı Web3 e-Spor Turnuvası’na ev sahipliği yapıyor.

Dunyanin Ilk Canli Web3 E Spor Turnuvasinda 15 Bin Dolarlik Odul

İstanbul Blockchain Haftası, dünyanın ilk canlı Web3 e-Spor Turnuvası’na ev sahipliği yapıyor. Önümüzdeki ay gerçekleşecek olan turnuvada, kazananlar 15 bin dolarlık ödül havuzundan faydalanacak.

17 Kasım’da İstanbul Blockchain Haftası sırasında ESA Esports Arena‘da gerçekleştirilecek olan turnuvada oyun tanıtımları, Web3 geliştiricilerinin özel duyuruları, demo testleri ve dünyanın en popüler web3 oyunlarından birinde heyecan verici bir yarışma da yer alacak.

Ödüllü İlk Canlı Web3 E-Spor Etkinliği İstanbul Blockchain Haftası’nda

İstanbul Blockchain Haftası sırasında ESA Esports Arena’da gerçekleştirilecek olan W3E e-Spor Turnuvası’nın başlangıcına sayılı günler kaldı.

Turnuva, üç final aşaması ile gerçekleştirilecek. İlk olarak dört çeyrek final, onun ardından iki yarı final, sonra ise Büyük Final oynanacak. Kazanan ekip 15 bin dolarlık ödül havuzundan, para ödülü, fiziksel bir kupa ve hatıra olarak eşsiz birkaç NFT alacak.

Istanbul Blockchain Haftasinda Web3 e Spor Turnuvasi Heyecani

Turnuvada heyecan verici mücadelenin yanı sıra, oyun tanıtımları, Web3 geliştiricilerinin özel duyuruları, demo testleri ve dünyanın en popüler web3 oyunlarından birinde heyecan verici bir yarışmada yer alacak.

Solana blockchain ağındaki en popüler oyun olan EV.io ile oyun ortaklığı yapan W3E, en üst sıradaki Avrupa ve Türk takımlarını canlı bir turnuvada mücadele etmeye davet etti. Kimlerin katılacağı ile ilgili kısa süre içinde duyuru yapılacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner