Yükleniyor...

Bitcoin halving’i bu kategoriyi uçuşa geçirdi!

Dördüncü halving'ini tamamlayan Bitcoin (BTC) ilk olarak hangi furyada sert yükselişleri tetikledi?

bitcoin halving memecoin

Dördüncü halving‘ini tamamlayan Bitcoin (BTC) ilk olarak hangi furyada sert yükselişleri tetikledi?

Kripto endüstrisinin bir süredir dört gözle beklediğini dördüncü Bitcoin halving’i sonunda tamamlandı. Çoğu kripto yatırımcısı büyük bir hareketlilik beklerken piyasanın seyrinde pek bir farklılık olmadı. Altcoin’lerin çoğu yerinde sayarken bir kategorideki kripto paraların sert yükselişleri dikkatlerden kaçmadı. Halving’in gerçekleşmesyle doğrudan yükseliş ivmesi yakalayan memecoin‘ler, birbiriyle rekabete girdi. Peki ya en çok hangi memecoin’lerde artış kaydedildi?

boğa

1- Bonk (BONK)

Solana ekosisteminin önde gelen memecoin’lerinden Bonk (BONK) Bitcoin halving’iyle gaza bastı. Son 24 saatte yüzde 38,12 artış yaşayan popüler coin, bu fiyat hareketiyle top100’de yer alan tüm projeleri solladı. Direnç seviyelerini birer birer geride bırakan BONK, hem yatırımcılarını hem de Solana ekosistemini sevindirdi. BONK, haberin yazımı itibarıyla 0,000021029 dolardan işlem görüyor.

bonk memecoin bitcoin halving

2- Floki (FLOKI)

Köpekli memecoin’lerin tanınan isimlerinden Floki (FLOKI) sonunda beklenen fiyat hamlesini yaptı. Yakın zamandaki memecoin furyasında yetersiz kalan FLOKI, şimdilerdeyse yükselişiyle kendisini gösteriyor. Son 24 saatte yüzde 21,77 artış kaydeden popüler coin, listenin ikinci sırasına oturdu. FLOKI, güncel duruma göre 0,00017695 dolardan alıcı buluyor.

floki memecoin bitcoin halving

3- Shiba Inu (SHIB)

Bir dönemi kasıp kavuran Shiba Inu (SHIB) kendi boğasına dair sinyaller vermeye başladı. Memecoin trendinin geri dönmesiyle beraber gaza basan SHIB, son 24 saatte yüzde 18,31 yükseldi. Bu fiyat hareketi sayesinde listeye üçüncü sıradan dahil olan SHIB, ekosistemi ve yatırımcılarının yüzünü güldürdü. SHIB, haberin yazıldığı sıralarda 0,0000274 dolardan el değiştiriyor.

shib memecoin halving

4- Pepe (PEPE)

2023’teki sert yükselişiyle piyasaya damga vuran Pepe (PEPE), son günlerde boğaya yeşil ışık yaktı. Diğer memecoin’lere oranla daha istikrarlı bir fiyat yapısı çizen popüler coin, 2024’te de adından sık sık söz ettirecek gibi duruyor. Popüler coin’in son 24 saatteki fiyat artışı ise yüzde 16,64 olarak kayıtlara geçti. PEPE, bu hamlesiyle listenin dördüncü sırasında yer aldı. PEPE, güncel durum doğrultusunda 0,000006159 dolardan alıcı buluyor.

pepe memecoin bitcoin halving

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner