Yükleniyor...

Floki (FLOKI) uçuşa geçti: Bir günde yüzde 50 artış!

Memecoin trendini fırsat bilen Floki (FLOKI) kritik direnç seviyelerini birer birer geride bırakmaya devam ediyor.

image

Memecoin trendini fırsat bilen Floki (FLOKI) kritik direnç seviyelerini birer birer geride bırakmaya devam ediyor.

Memecoin çılgınlığının her geçen gün artması, ilgili altcoin’leri yükselişe geçirdi. Bitcoin’in (BTC) artışı eşliğinde yukarı yönlü ivme yakalayan memecoin’ler, hacim ve değer kazanmaya devam ediyor. Altcoin piyasasına büyük bir fark atan memecoin’lerden öne çıkan isimler ise Floki (FLOKI), dogwifhat (WIF) ve Pepe (PEPE) oldu. Özellikle de FLOKI, yalnızca 24 saatte yüzde 50’den fazla artış yaşayarak dikkatleri çekti.

en cok yukselen coinler 2

Zirveye adını yazdırsa da tehlike arz ediyor!

CoinMarketCap’ten alınan veriler ışığında son 24 saatin en çok yükselen coin’i yüzde 50,21 ile FLOKI oldu. Diğer memecoin’leri sollayan popüler coin, ikinci sırada yer alan THORChain‘e (RUNE) de kayda değer bir fark attı. Minör destek seviyesinden aldığı tepkiyle patlama yapan FLOKI, memecoin furyasının devam etmesi, BTC’nin 65.000 doların üzerinde kalması veya BTC dominasyonunun düşmesi halinde daha da üst seviyeler tırmanabilir. Böyle bir senaryoda teknik taraftan ziyade memecoin’lere olan talep kritik bir rol oynayacaktır.

Şiddetli fiyat hareketleriyle bilinen memecoin’ler, son günlerde pozitif hamleler yapmış olsa da büyük bir risk barındırıyorlar. BTC’nin en ufak düzeltme hareketinde diğer altcoin’lere oranla çok daha fazla değer kaybeden memecoin’lere her zaman dikkat edilmelidir. Olası bir BTC düşüşü, memecoin çılgınlığının azalması veya BTC dominasyonunun yukarı yönlü hareketi, memecoin’lere satış dalgası getirebilir. Satışların başlamasıyla beraber haliyle ekosistemdeki panik ve endişe artacaktır.

floki grafik

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner