Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin'in Her Adımını Bilen Usta Analistten BTC İçin Korkutan Tahmin

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Usta Analistten BTC İçin Korkutan Tahmin

ABONE OL:google-news
PrimeXBT

Tecrübeli trader ve kripto para analisti Peter Brandt, koronavirüs salgınının piyasaları sarsmaya devam ettiği şu günlerde Bitcoin (BTC) için korkunç bir tahminde bulundu.

Tutarlı Bitcoin fiyat tahminleriyle kripto para dünyasında popüler bir analist olan ticaret efsanesi, 2018 yılının Ocak ayında Bitcoin’in 20.000 dolardan sert şekilde düşmesini bilmesiyle ün kazanmış bir isim.

Bitcoin (BTC) Sıfıra Daha Yakın

2020’nin başında Brandt, lider kripto paranın 100.000 dolara giden yeni bir parabolik rallide olduğunu ancak siyah kuğu olarak nitelendirdiği koronavirüsün kripto endüstrisini çöküşe ittiğini söylemişti ve analist şimdi Bitcoin’in 1.000 doların altına düşebileceği konusunda uyarıyor.

Brandt, BTC’i her zaman ya aya ya da sıfıra doğru gidebileceğine inandığını söylüyordu ki analist mevcut durumda Bitcoin’in sıfıra doğru gitmesinin daha muhtemel olduğunu belirtti:

Başından beri BTC’nin %50 oranında 100.000 dolara %50 oranında 0 dolara gidebileceğini belirtmiştim. Ancak 7.500’ü kırdıktan sonra bahsimi sıfıra koyuyorum.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakDailyhodl
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Market

Öne Çıkan Başlıklar