Yükleniyor...

Bitcoin için Dua Etme Zamanı: BTC’de En Kötüsü İçin Hazırlanın!

Ünlü trader Tone Vays, Bitcoin için dua etme zamanı geldiğini söyledi ve BTC’de yeni bir düşüş dalgası yaşanacağını iddia etti.

bitcoin dua btc fiyat analizi

Ünlü trader Tone Vays, Bitcoin için dua etme zamanı geldiğini söyledi ve BTC’de yeni bir düşüş dalgası yaşanacağını iddia etti.

Bitcoin’de (BTC) Kritik Seviye 7.200

Vays, paylaştığı yeni bir analizinde yaklaşık 7.200 dolar seviyesinin altına düştükten sonra Bitcoin’in aşağı yöne doğru daha büyük bir hareket riski altında olduğunu belirtti:

BTC Fiyatı çok kritik bir destek altında. Bu iyi değil. En iyisi için dua etme zamanı ama en kötüsü içinde hazırlanın… Desteğin kırılmasını ayıları destekleyecektir. Hareketli ortalamalar çok çok kötü görünüyor. Kısa vadede, orta vadede, uzun vadede görünüşlerin hepsi düşüş eğiliminde.

fiyat hareketi tüm bu hareketli ortalamaların çok altında olduğundan, fiyatın geri çekilmesi çok olasıdır. Bu yüzden, hareketli ortalamalar size mümkün olan en düşey görüntüyü verse bile, hareketli ortalamalarının çok altında bir şeyi kısaltmak konusunda gerçekten dikkatli olmak gerekiyor. Ancak burada biraz çatışma var. Aksini gösterene kadar fiyat hareketine güveneceğim.

Bitcoin (BTC)  için İşler Tersine Dönebilir

İyi taraftan bakınca Vays, en büyük kripto para biriminin bir kaç ay daha yatay trendini devam ettirebilmesi durumunda konsolide olduğunu gerçeğinin Bitcoin için yükseliş işareti olacağını söyledi:

Bu konsolidasyon düşük bir işareti midir? Yoksa olumsuz yönde parçalanacak bir konsolidasyon mu? Bunu kıdemli olmayan trader’lara açıklamak zor bir iş.

Bu konsolidasyon altı ay sürerse, iyidir. Bu konsolidasyon üç ay veya daha az sürerse, kötüdür. Şu anda, bu konsolidasyon sadece dört ay sürdü. Bu konsolidasyonun en az altı ay sürmesi gerekiyor. Ve şu anda bu konsolidasyonun Eylül ayındaki konsolidasyon ile aynı olup olmadığı tartışmalıdır, çünkü açıkça daha düşük konsolidasyon görüyoruz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner