Yükleniyor...

Bitcoin ile Bir Şeyler Satın Almak Mümkün Değil

En büyük Bitcoin karşıtlarından Peter Schiff, Bitcoin ve diğer kripto para birimleriyle ödeme seçeneğinin aslında mevcut olmadığını ve bunun yalandan başka bir şey olmadığını ifade etti.

bitcoin ile ödeme mümkün değil

En büyük Bitcoin karşıtlarından Peter Schiff, Bitcoin ve diğer kripto para birimleriyle ödeme seçeneğinin aslında mevcut olmadığını ve bunun yalandan başka bir şey olmadığını ifade etti. Peter Schiff, Joe Biden hakkında bir makale paylaşmak için Twitter’a girdi. İnsanları pandeminin (ve Trump’ın) ekonomisi ve ABD nüfusu üzerindeki zararlı etkisinin ardından uyardığını söyledikten sonra Peter Schiff, Bitcoin’i bir çıkış yolu olarak öneren bir takipçinin yorumunu yanıtladı. Euro Pacific CEO’su, gerçekte, Bitcoin veya başka bir kripto para ile hiçbir şey satın alınamayacağını belirtti.

Bitcoin İle Ödeme Bir Yalandan İbaret

Bir Twitter kullanıcısı, BTC satın almanın krizden bir çıkış yolu ve nakit kullanmaktan kaçınma şansı olacağını ifade etti. Schiff ise buna Bitcoin’i önce fiat USD’ye dönüştürmek gerektiğini ve ancak o zaman bir şey satın alınabileceğini ifade ederek cevap verdi.  Yani, Schiff BTC ile gerçekten bir şeyler satın alınabileceğini düşünmüyor. Ve bu anlatının bir yalan olduğunu dile getiriyor. Ancak Schiff, yatırımcıların Bitcoin’i altın almak için kullanılabileceğini söyledi.

Schiff’in aksine, ünlü yazar Robert Kiyosaki, Bitcoin’in mevcut durgunluk döneminde altın ve gümüş ile birlikte güvenli bir liman olduğunu söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner