Yükleniyor...

Bitcoin Kısa Zamanda 20.000 Doları Aşacak! Popüler İsimden İddialı Açıklama!

Real Vision'un CEO'su Raoul Pal, Bitcoin (BTC) hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Bitcoin Kisa Zamanda 20.000 Dolari Asacak Populer Isimden Iddiali Aciklama

Real Vision’un CEO’su Raoul Pal, Bitcoin (BTC) hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Ünlü isme göre Bitcoin fiyatının rekor kırmasına çok az kaldı.

Kripto para dünyanın popüler ismi Pal, Bitcoin grafiğinde aşılması gereken iki direnç kaldığını dile getirdi. Ona göre BTC ya bu yılın sonunda ya da 2021 yılının başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacak.

Bir grafik paylaşan Pal, Bitcoin fiyatı beklentisiyle alakalı olarak şu açıklamaları yaptı:

“Bitcoin grafiğinde kelimenin tam anlamıyla sadece iki direnç kaldı. 14.000 ve sonra tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000. En geç gelecek yılın başlarında tüm zamanların en yüksek seviyelerini bekliyorum.”

Pal’ın Bu Görüşlerine Katılan da Var Katılmayan da 

Pal’ın Twitter takipçileri de bu paylaşımın altına birçok yorumda bulundu. Bir takipçisi “Merhaba Raoul, satın alma ve HODL eğiliminde misiniz yoksa trade mi daha iyi?” şeklinde bir soru sordu. Pal ise soruya “HODL” diyerek cevap verdi.

Pal’ın bu tweet’ine kripto para dünyasının bir diğer popüler ismi trader Justin Bennett, eylül ayında attığı bir tweet ile cevap verdi. Bennett, şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin, 2021’in 2. çeyreğine kadar 20.000 dolara ulaşamayabilir. Herkes artık BTC’nin her gün 20.000 dolara fırlamasını bekliyor, ancak uzatma döngüleri aksini söylüyor. BTC önceki döngü gibi 162 haftada yapsa bile, Ocak 2021’e kadar 20.000 dolara ulaşmayacak.”

Pal, geçtiğimiz günlerde haberini verdiğimiz gibi Bitcoin’i toplumu ve kurumsal devleri küresel mali politika çöküşünden kurtaracak bir “can simidi” olarak nitelendirmişti. Pal, “Hiçbir şey Bitcoin kadar rezerv varlık değil. Kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey. Altın bile değil. Gerçekten olağanüstü ve o kadar yenilikçi ki nereye gittiğine dair hiçbir fikrimiz yok” ifadelerini kullanmıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner